صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / سلامی خبر داد: کاشت 68 هزار بوته گل پاییزه و زمستانه در باغ گل‌های مشهد
طراحی سایت در مشهد

سلامی خبر داد: کاشت 68 هزار بوته گل پاییزه و زمستانه در باغ گل‌های مشهد

گروه مدیریت شهری: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد گفت: با توجه با تغییر فصل گونه‌های متناسب فصل به منظور ایجاد زیبایی‌های بصری در باغ گل‌ها کشت شدند.
احمدرضا سلامی گفت: گل‌های کاشته شده شامل بنفشه، میمون، قرنفل، همیشه بهار، مینای چمنی، مینای وصال، کلم زینتی و داوودی کاریناتوم است.
وی افزود: بوته‌ها و درختان حساس به سرما شامل هوستا، نخل مرداب، سدوم عقربی و شمعدانی نیز به منظور نگهداری بهتر، به گلخانه انتقال داده شدند.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری مشهد افزود: در یک ماه اخیر حدود 3000 نفر از این باغ بازدید کرده‌اند و این نشاندهنده علاقه و استیاق مردم به فضای سبز و گل و گیاه است.
سلامی گفت: همچنین از آغاز شروع فصل مدارس حدود 500 دانش‌آموز در قالب طرح تشویقی مدارس از این باغ بازدید داشته‌اند که ضمن بازدید از باغ، آموزش‌های لازم در رابطه با کاشت و نگهداری گیاهان توسط کارشناسان مجرب به آنها ارائه می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: باغ گل‌های شهرداری مشهد در مساحت 2.5 هکتار در بولوار معلم (بین معلم 72 و 73) همه روزه از ساعت 8 صبح الی 23 شب پذیرای شهروندان است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *