صفحه اصلی / ورزشی / پیام وحدت با پیروزی به تعطیلات رفت/ کاپیتان پیام در گفت و گو با مشهد تریبون:ای کاش حواشی پیرامون تیم زودتر برطرف شود
طراحی سایت در مشهد

پیام وحدت با پیروزی به تعطیلات رفت/ کاپیتان پیام در گفت و گو با مشهد تریبون:ای کاش حواشی پیرامون تیم زودتر برطرف شود

سرویس ورزشی: در ادامه ی رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور نمایندگان استان با یک پیروزی و یک شکست برای بازیابی و ترمیم نقاط ضعف به تعطیلات نیم فصل رفتند.

پیام وحدت کاشمر که این روزها بحران مدیریتی را پشت سر می گذارد و در گیرودار اولتیماتوم هیات فوتبال خراسان به مسئولان کاشمری برای تعیین تکلیف به سر می برد دست به کار بزرگی زد و صنعت ساری را با 3 گل شکست داد تا در جدول جایگاه خود را برای نیم فصل تثبیت کند.

پس از این دیدار رضا عافیت طلب کاپیتان پیام وحدت در گفتگو با مشهد تریبون تصریح کرد: تلاش و جدیت بازیکنان در این دیدار ستودنی و  بازی امروز بسیارحساس و کسب پیروزی در آن ارزشمند بود.

وی افزود: مزد دوندگی و جسارتمان را در این دیدار گرفتیم وپیروزی حق ما بود و این پیروزی را به مردم خوب کاشمر تقدیم میکنیم.

عافیت طلب در پایان خاطر نشان کرد: ای کاش حواشی پیرامون تیم زودتر برطرف شود، زمان برای تیمی مثل ما طلاست و ما باید از فرصتهای محدودمان  به بهترین شکل استفاده نماییم.

یونس مسعودی

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *