صفحه اصلی / ورزشی / جبار قوچان نژاد: هواداران سالن مهران را برای تیم پیکان جهنم کنند
طراحی سایت در مشهد

جبار قوچان نژاد: هواداران سالن مهران را برای تیم پیکان جهنم کنند

گروه ورزشی: سرمربی تیم والیبال ثامن‌الحجج(ع) گفت: برای بازی روز شنبه در برابر پیکان، منتظر حضور هواداران هستیم تا سالن مهران را برای حریف، جهنم کنند. جبار قوچان‌نژاد در خصوص شرایط کلی تیمش پس از 5 پیروزی متوالی در سوپرلیگ والیبال کشور تصریح کرد: خوشبختانه در 8 بازی گذشته توانسته‌ایم روند رو به رشد و مثبت خود را حفظ کنیم. در ابتدای راه در گنبد اتفاقاتی افتاد که نتوانستیم خودمان باشیم، ضمن اینکه جواد معنوی‌نژادی که تا روز قبل از آن همراه با ما تمرین می‌کرد را فهمیدیم در اختیار نداریم، پس از آن هم مقابل 2 حریفی باختیم که همین امروز هم پس از گذشت 9 هفته از سوپرلیگ والیبال در رده‌های اول و دوم جای دارند.

وی افزود: اما پس از آن بود که توانستیم والیبال ثامن‌الحجج(ع) را به نمایش بگذاریم و خوشبختانه روند رو به رشد ما آغاز شد، کسب 5 پیروزی متوالی در برابر تیم‌هایی مثل سایپا، گوهرکویر، متین صالحین، آلمینیوم المهدی و آرمان اردکان یزد، موفقیتی بود که جز کمک پروردگار متعال ممکن نبود. البته نباید به رتبه چهارم کنونی دلخوش باشیم بلکه باید با تلاش و دقت بیشتر به فکر رتبه‌ای در خور شان والیبال خراسان باشیم.

قوچان‌نژاد همچنین در خصوص بازی در برابر پیکان تاکید کرد: ما در مقابل پیکان نیز تلاش خود را خواهیم‌کرد، امیدواریم که بتوانیم در مقابل تیم خوب تهرانی موفق باشیم اما از هواداران می‌خواهم که برای حمایت از ثامن‌الحجج(ع) به ورزشگاه بیایند و تیم خود را با رعایت ادب و موازین اخلاقی تشویق کنند و جهنمی برای پیکان در سالن مهران بسازند. مطمئنم که هواداران از تیم شهر خود در بازی فردا حمایت می‌کنند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *