صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / ستاری خبر داد:طرح موضوع ارائه تسهیلات به مردم مشهد برای استفاده از خودروهای برقی
طراحی سایت در مشهد

ستاری خبر داد:طرح موضوع ارائه تسهیلات به مردم مشهد برای استفاده از خودروهای برقی

گروه مدیریت شهری: عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: به طور کلی نمایشگاه خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک خوب بود و استقبال زیادی نیز از آن صورت گرفت.

جواد ستاری در گفت‌وگو با مشهد تریبون، در حاشیه بازدید از ششمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک، خاطرنشان کرد:طبق توضیحات ارائه شده قراردادهایی که در نمایشگاه سال جاری بسته شده به نسبت سال گذشته افزایش داشته است.

وی اظهار کرد: خوشبختانه کیفیت کارها در نمایشگاه بالا بود و مراجعه‌کننده‌ها نیز تخصصی‌تر بودند و  توضیحات نشان‌دهند‌ه‌ی این است که روند بازدید از نمایشگاه رو به رشد بوده است.

ستاری یکی از راه‌های کاهش آلودگی هوا را استفاده از خودروهای برقی دانست  و افزود: در شورای شهر نیز به این امر توجه شده و موضوعی در کمیسیون خدمات شهری نیز مطرح شد مبنی بر اینکه وام‌های کم‌بهره یا بدون بهره به مردم  مشهد برای استفاده از چنین خودروهایی داده شود، تا آنان ترغیب به استفاده از این وسایل شوند.

وی عنوان کرد: سلامتب برای همه مهم است اما باید زیرساخت‌ها در این زمنیه فراهم شود زیرا آلودگی هوا مشکلات زیادی به وجود می‌آورد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *