صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / فیاضی عنوان کرد: احتمال استفاده از خودروهای الکترونیکی در بافت مرکزی مشهد
طراحی سایت در مشهد

فیاضی عنوان کرد: احتمال استفاده از خودروهای الکترونیکی در بافت مرکزی مشهد

گروه مدیریت شهری: رییس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: خوشبختانه در ششمین نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل نسبت به سال‌های گذشته شاهد ارتقا کیفیت خوبی در محصولات داخلی بوده‌ایم.

سیدجلال فیاضی در گفت‌وگو با ستاد خبری نمایشگاه  در حاشیه بازدید از ششمین نمایشگاه خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل ترافیک، عنوان کرد: کم و بیش محصولات وارداتی نیز در نمایشگاه دیده می‌شود که در بعضی موارد اجتناب‌ناپذیر بوده و باید محصولات وارداتی هم عرضه شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم محصولات وارداتی نیز در چند سال آینده امکان مهندسی معکوس‌شان فراهم شود.

فیاضی در خصوص مباحث حمل و نقل این نمایشگاه، خاطرنشان کرد: در شهرها کمتر از خودروهایی مانند ون و … که آلودگی زیست‌محیطی کمتری نیز دارند، استفاده می‌شود که استفاده بیشتر از این خودروها باید در مشهد مورد بررسی قرار گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر مشهد اضافه کرد: به طور کلی این نمایشگاه یک تجربه‌ی خوبی بود و محصولات قابل تاملی برای عرضه در اختیار داشت؛ امیدواریم در سال‌های آینده زمینه‌ی انگیزه‌های بیشتری برای حضور بخش خصوصی در این نمایشگاه‌ها فراهم شود و مدیریت شهری نیز با اطلاعات بهنگام از بهترین امکانات برای ارائه بهترین خدمات به مردم استفاده کند.

وی در خصوص خودروهای الکتریکی، اظهار کرد: در صورتی که مطالعات در بافت مرکزی مشهد به نتیجه برسد شاید از خودروهای الکتریکی برای حمل و نقل در بافت مرکزی مشهد و در زمان محدودیت‌های ترافیکی برای افراد میانسال یا ناتوان استفاده شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *