صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / کاظمی در حاشیه بازدید از ششمین نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل مشهد: در سال جاری وضعیت فعالیت‌های خدمات شهری از نظر کمی و کیفی بهتر شده است
طراحی سایت در مشهد

کاظمی در حاشیه بازدید از ششمین نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل مشهد: در سال جاری وضعیت فعالیت‌های خدمات شهری از نظر کمی و کیفی بهتر شده است

گروه مدیریت شهری: معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد گفت: تنوع فعالیت‌های خدمات شهری در کشور ما محدود است به دلیل اینکه چند سالی بیشتر از ورود شهرداری‌ها به حوزه مبلمان شهری و زیباسازی نمی‌گذرد.

خلیل‌الله کاظمی در حاشیه بازدید از ششمین نمایشگاه خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل ترافیک در گفت‌وگو با ستاد خبری این نمایشگاه اظهار کرد: تنوع فعالیت‌های خدمات شهری در کشور ما محدود است و ورود شهرداری‌ها به حوزه مبلمان شهری و زیباسازی دیرینه زیادی ندارد بنابراین به نوعی تقریبا این شرکت‌ها و مجموعه‌ها محدود هستند.

وی خاطرنشان کرد: از یک طرف تقاضا برای اینگونه شرکت‌ها شاید محدود باشد چراکه صرفا شهرداری‌ها متقاضی آن هستند.

کاظمی افزود: به نظر می‌رسد در حوزه تکمیل مبلمان شهری، زیباسازی و نورپردازی در زمینه‌های طراحی، اجرا و ساخت، اقدامات خوبی صورت گرفته تا نیازهای شهرداری‌ها پاسخ داده شود.

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد عنوان کرد: در سال جاری وضعیت فعالیت‌های خدمات شهری از نظر کمی و کیفی بهتر شده است.

وی اضافه کرد: همچنین یک حلقه واسطه باید شکل بگیرد که هنوز شکل نگرفته به این صورت که بعضی فعالیت‌ها توسط شهرداری‌ها و برخی اقدامات نیز توسط شرکت‌های تولیدی صورت می‌گیرد و حلقه‌ی واسط شرکت‌های بخش خصوصی هستند که باید بتوانند این نیازها را به سطح شهرداری و شهر بکشانند و با سرمایه‌گذاری خود، فعالیت‌ها را تقویت کنند.

کاظمی عنوان کرد: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند زمینه را برای بروز و ظهور شرکت‌ها بخش خصوصی فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر مزیت‌های این نمایشگاه می‌توان به ایجاد زمینه‌ای برای تبادل تجربیات بین شهرهای مختلف اشاره کرد.

کاظمی اضافه کرد: به نظر می‌رسد زمان برگزاری نمایشگاه خیلی زمان مناسبی نیست و شاید اگر در 6 ماهه ابتدایی سال برگزار می‌شد جهت استفاده بهتر بود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *