صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / در آیین اقتتاحیه نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل مشهد مطرح شد/بصیری پور: شهرداری های کشور موظف اند بخش خصوصی را فعال کنند/پیراسته:نمایشگاه خدمات شهری بستر خوبی برای معرفی است
طراحی سایت در مشهد

در آیین اقتتاحیه نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل مشهد مطرح شد/بصیری پور: شهرداری های کشور موظف اند بخش خصوصی را فعال کنند/پیراسته:نمایشگاه خدمات شهری بستر خوبی برای معرفی است

 
گروه مدیریت شهری: ششمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل ترافیک در مشهد آغاز به کار کرد.
رییس شورای عالی استان‌های کشور گفت: شوراها و شهرداری‌های کشور موظف هستند که بخش خصوصی را فعال کرده و بر آن نظارت کنند.
غلامرضا بصیری‌پور امروز پنجم آذر ماه در افتتاحیه ششمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک که در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برگزار شد، افزود: کیفیت حضور شرکت‌ها در این نمایشگاه نسبت به سال گذشته بیشتر شده است.
بصیری‌پور ادامه داد: شهرداری‌ها با بودجه بیت‌المال اداره می‌شوند و به دلیل اینکه بیت‌المال حق‌الناس است همه موظف به نظارت بر بخش خصوصی هستیم.
به گزارش ایسنا این نمایشگاه با حضور شهرداران سراسر کشور، روسای شوراهای اسلامی شهر و مدیران سازمان همیاری‌های شهرداری‌ شروع به کار کرد.
پیراسته، مشاور شهردار مشهد در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه، عنوان کرد: استراتژی تعریف شده در دوران مدیریت شهری جدید بنا بر این بوده که در همه جا از توان و استعداد بخش خصوصی استفاده شود که در این زمینه اتفاقات خوبی افتاده و اتفاقات بهتری نیز در دست وقوع است.
وی عنوان کرد: حضور غرفه‌داران بیشتر در این نمایشگاه نسبت به نمایشگاه سال گذشته نشان‌دهنده‌ی استقبال از برگزاری این نمایشگاه است.
پیراسته افزود: استقبال از این نمایشگاه نشان می‌دهد که نمایشگاه خدمات شهری بستر خوبی برای معرفی است.
وی خاطرنشان کرد: فلسفه‌ی وجودی سازمان همیاری شهرداری‌ها، جمع‌آوری توان و نیروی همه شهرداری‌ها به خصوص شهرداری‌های توانمند و کمک به شهرداری‌های کم‌توان است.
پیراسته گفت: خوشبختانه شهرداری مشهد در این حوزه با سازمان همیاری‌ها مشکلی نداشته و نخواهد داشت زیرا هرکدام از سازمان‌ها مسیر خود را طی می‌کنند، اما گاهی ممکن است انتفاع بیشتری موردنظر بعضی قسمت‌ها باشد و این امر اختلاف سلیقه به وجود آورد.
وی ادامه داد: در صورت وجود اختلاف سیلقه نیز با بحث، گفت‌و‌گو و گذشت از انتفاع بیشتر مسائل حل می‌شود.
این نمایشگاه از پنجم تا هشتم آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد برگزار می‌شود.
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *