صفحه اصلی / ورزشی / مصطفی صنوبری در گفت و گو با مشهد تریبون: جوانان مستعد برای ادامه فوتبال مشهد را ترک می کنند!
طراحی سایت در مشهد

مصطفی صنوبری در گفت و گو با مشهد تریبون: جوانان مستعد برای ادامه فوتبال مشهد را ترک می کنند!

سرویس ورزشی : به بهانه حواشی ایجاد شده برای نمایندگان فوتبال استان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور، مصطفی صنوبری ملی پوش سابق تیم ملی امید ایران و بازیکن اسبق تیم های پیام و ابومسلم خراسان و مربی فصل پیش ابومسلم در گفت و گو با مشهد تریبون از وضعیت مبهم نمایندگان فوتبال خراسان ابراز نگرانی کرد وافزود :فوتبال بدون حامی مالی سرنوشت امیدوارکننده ای ندارد وعدم حمایت مسئولان و بی توجهی آنها در مقایسه با سایر استانها به اعتبار شهرمان در ورزش کشور لطمه وارد می سازد.

وی افزود: بطور مثال استقلال خوزستان راببینید که با حمایت چندین شرکت بومی خوزستان و با دستور مستقیم مدیران ارشد استانی چگونه احیاء شد و اینک جزء صدرنشینان لیگ برتر است.

صنوبری بیان کرد: خدا رحمت کند حاج مهدی نجمی را، او پدرخوانده فوتبال مشهد بود. هرگاه تیم های مشهدی به مشکل می خوردند، تمام تلاش خود را بدون چشمداشتی و بدون تعصب به رنگ خاصی برای حل مشکلات انجام میداد و از هیچ کوششی دریغ نمی کرد.

وی خاطر نشان کرد: اکنون که استان ما دوتیم در لیگ برتر و دو تیم در لیگ دو دارد جای خالی یک تیم لیگ یکی که نیروهای جوان و با پتانسیل را جذب کند احساس میشود چرا که به دلیل فاصله بین این لیگ ها بازیکنان زیادی برای ادامه فعالیت از استان خارج میشوند و استعدادهای خوبی را از دست میدهیم.

بازیکن سابق تیم ملی امید تصریح کرد: بدون شک فعالیت مستمرکانون مربیان برای ایجاد اعتماد مدیران باشگاه های داخلی به مربیان مشهدی بسیار پررنگ خواهد بود واین امر مهم به پیشرفت فوتبال استان کمک زیادی می کند.

وی گفت: در سالهای گذشته مربیان غیربومی زیادی وارد فوتبال خراسان شده اند که جز بار مالی منفعت فنی مناسبی برای فوتبال ما نداشته اند، متاسفانه فرصتهایی که به مربیان داخلی می دهند بسیار محدود است اما برای غیربومی ها عکس این قضیه صدق می کند.

صنوبری در پایان اذعان داشت: به مسئولان و مدیران شهرداری مشهد پیشنهاد میکنم با توجه به داشتن زیرساختهای قوی برای کمک به فوتبال خراسان وارد گود شوند.

یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *