صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی: تحولات در مبلمان شهری مشهد نشات گرفته از نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل مشهد است
طراحی سایت در مشهد

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی: تحولات در مبلمان شهری مشهد نشات گرفته از نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل مشهد است

گروه مدیریت شهری: صبح امروز نشست خبری ششمین نمایشگاه خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد مقدس در تالار شهر برگزار شد. 

به گزارش ایسنا حسین شکوهی، مدیرعامل سازمان همیاری‌های شهرداری‌های خراسان رضوی نیز در این نشست، عنوان کرد: سهام‌داران عمده سازمان همیاری‌ها، شهرداران کوچک و بزرگ استان هستند، اما این سازمان در ششمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک پشتیبانی شهرداری‌ها را برعهده دارد.

وی ادامه داد: از آن جایی که این نمایشگاه همزمان با برگزاری اولین نمایشگاه تجهیزات و فناوری‌های حفاظتی، امنیتی، امداد و نجات، ایمنی و آتش‌نشانی صورت می‌گیرد، مهمانانی از وزارت کشور نیز در این مراسم حضور می‌یابند.
شکوهی خاطرنشان کرد: سازمان‌های همیاری شهرداری‌ها در کشور آنچنان ارتباط تشکیلاتی با یکدیگر نداشتند که خوشبختانه در این نمایشگاه توانسته‌ایم اجتماعی از مدیران سازمان همیاری‌ها را ایجاد کنیم.

وی افزود: تحولات کوچکی که در مبلمان شهری رخ داده شاید بتوان آن را نشات گرفته از نمایشگاه سال گذشته دانست.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *