صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / رییس شورای عالی استانهای کشور: حضور شهرداران کشور در نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل مشهد یک نقطه قوت است
طراحی سایت در مشهد

رییس شورای عالی استانهای کشور: حضور شهرداران کشور در نمایشگاه خدمات شهری و حمل و نقل مشهد یک نقطه قوت است

گروه مدبربت شهری: رییس شورای عالی استان‌های کشور گفت: اگر شهر سبز، پاک و زنده را شاخص قرار دهیم مشهد هنوز خیلی با این شاخص فاصله دارد.
به گزارش ایسنا غلامرضا بصیری‌پور امروز چهارم آذر ماه در نشست خبری ششمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و حمل و نقل و ترافیک مشهد که در ساختمان شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد، عنوان کرد: مشهد هنوز با شاخص شهر سبز، پاک و زنده هنوز خیلی فاصله دارد و ما انتظارات بالاتری از این شهر داریم.
وی افزود: در صورتی که موضوعات حمل و نقل و خدمات شهری فعال باشند می‌توان شهری پاک و سبز داشت.
بصیری‌پور با بیان اینکه باید اثر برگزاری این نمایشگاه حداقل تا مدت یک سال باشد، عنوان کرد: عرصه‌ی خدمات‌رسانی و تبلیغات در کشور فراوان است و با توجه به اینکه اهمیت این نمایشگاه زیاد است امیدواریم همه رسانه‌ها به عنوان حامی حرکت‌های مردمی از این نمایشگاه نیز حمایت کنند.
وی خاطرنشان کرد: شهرداران کرج، یاسوج، خرم‌آباد، بیرجند، نیشابور، شاهرود، دامغان و … در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.
رییس شورای سیاست‌گذاری این نمایشگاه با اشاره به اینکه معاونان خدمات شهری و حمل و نقل ترافیک نیز از شهرداری‌های کشور در این نمایشگاه حضور دارند، اضافه کرد: حضور این افراد در نمایشگاه نقطه قوت است.
وی با اشاره به اینکه این نمایشگاه به نسبت نمایشگاه سال گذشته 30 درصد افزایش متراژ داشته است، ادامه داد: امیدواریم که سال به سال نقاط قوت این نمایشگاه بیشتر شود.
بصیری پور گفت: باید از ظرفیت مشهد به خوبی استفاده شود؛ بحث مشهد 2017 که مباحث آن مطرح شده متاسفانه مقداری کمرنگ شده، اما نباید بگذاریم که این نکات کمرنگ شود.
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *