صفحه اصلی / ورزشی / باختی دیگر برای پیام وحدت/صنعتی در گفت و گو با مشهد تریبون: حواشی پیرامون تیم از عوامل اصلی شکست بود
طراحی سایت در مشهد

باختی دیگر برای پیام وحدت/صنعتی در گفت و گو با مشهد تریبون: حواشی پیرامون تیم از عوامل اصلی شکست بود

سرویس ورزشی: هفته هشتم رقابتهای لیگ دسته دوم کشور با یک شکست و یک تساوی برای نمایندگان خراسان پایان یافت.
 پیام وحدت که در هفته  گذشته دستخوش حواشی  فراوانی ازجمله انتقال به مشهد و تغییر سرمربی شده بود برای برگزاری یک دیدار حساس مشهد را به مقصد رشت ترک کرد به امید آنکه با کسب حداقل امتیاز بحران موجود را مدیریت کند.
از سوی دیگر سپیدرود رشت که برای صعود به جمع دو تیم برترگروه خود، تدارک فراوانی دیده بود با استفاده از امتیاز میزبانی 3 بر2 به پیروزی رسید.
گرچه پیام دو مرتبه در این دیدار از میزبانش پیش افتاد اما در نهایت عدم تمرکز بازیکنان در دقایق پایانی شرایط را به سود میزبان رقم زد.
محمدصنعتی بازیکن نام آشنای پیام  وحدت که سابقه حضور با تیم پیام مشهد در لیگ برتر را نیز در کارنامه دارد درگفتگو با مشهد تریبون ، کم تجربگی بازیکنان و حواشی پیرامون تیم را از عوامل اصلی شکست تیمش عنوان کرد.
صنعتی حمایت مسئولان فوتبال استان را که از ملزومات رسیدن به موفقیت در لیگ سخت و فرسایشی دسته دوم است را کمترین خواسته  بازیکنان پیام وحدت کاشمر میداند.
نسل ابومسلم دیگر نماینده خراسان هم که مدتی است بدون سرمربی تمریناتش را دنبال می کند در یک دیدار خانگی مقابل نماینده ی قزوین با تساوی بدون گل متوقف شد.
تماشاگران ابومسلم به مدیریت و قائم مقام باشگاه  اعتراض شدید داشتند و سکوها در حضور اندک تماشاگران ملتهب به نظر می رسید.
باتوجه به نتایج به دست آمده کار نمایندگان خراسان در هفته  آینده بسیار دشوار به نظر می رسد.
امتیازات نزدیک در بین چند تیم رقابت را بسیار حساس نموده است و کوچکترین لغزشی سقوط به انتهای جدول را در برخواهد داشت.
22
یونس مسعودی
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *