صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / تشکر آیت الله علم الهدی از شهردار مشهد بابت اعزام نیروی انسانی به عراق جهت خدمت به زائران حسینی
طراحی سایت در مشهد

تشکر آیت الله علم الهدی از شهردار مشهد بابت اعزام نیروی انسانی به عراق جهت خدمت به زائران حسینی

گروه مدیریت شهری: امام‌ جمعه مشهد گفت: از شهردار غیرتمند و دینی مشهد برای تشکیل موکب‌ها و اعزام نیروی انسانی برای اربعین حسینی تشکر می‌کنم.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های سیاسی عبادی نماز جمعه مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به راهپیمایی اربعین حسینی اظهار کرد: بنده از استاندار خراسان رضوی و همچنین معاونت زیارت استانداری برای اقدامات در ارتباط با اربعین حسینی تشکر می‌کنم.
وی افزود: بنده از شهردارغیرتمند و دینی مشهد مقدس برای فعالیت‌های ارزشمند برای تشکیل موکب‌های امام رضا (ع) در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی و همچنین اعزام نیروی انسانی به منظور خدمت‌رسانی به زائران امام حسین (ع) تشکر ویژه می‌کنم.
امام‌جمعه مشهد تصریح کرد: خوشا به سعادت این خادمین که چنین سعادتی دارند و از طرفی پیاده‌روی، گرسنگی و تشنگی در مسیر زیارت سیدالشهدا (ع) توسط زائران خودش یک لذت است و بیانگر مصیبت‌هایی است که برای اهل‌بیت (ع) در این مسیر رخ‌داده است.

 

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *