صفحه اصلی / ورزشی / اسفندیاری در گفت و گو با مشهد تریبون: فلافل میان وعده بازیکنان پیام وحدت بود نه غذای اصلی/مصاحبه تند شیخ الاسلام با ایسنا موجب ناراحتی کاشمری ها شده است
طراحی سایت در مشهد

اسفندیاری در گفت و گو با مشهد تریبون: فلافل میان وعده بازیکنان پیام وحدت بود نه غذای اصلی/مصاحبه تند شیخ الاسلام با ایسنا موجب ناراحتی کاشمری ها شده است

سرویس ورزشی: اسفندیاری سرپرست تیم پیام وحدت کاشمر در خصوص صحبت های علی شیخ الاسلام مالک این تیم در گفت و گو با مشهد تریبون واکنش نشان داد.

وی در خصوص این صحبت که بچه ها شب قبل بازی فلافل خورده اند، گفت: بچه ها ساعت 4 عصر به اهواز رسیدند و قرار بوده ساعت 8 شام بخورند که مجید حسینی پور  از بچه ها می پرسد که تا شام به عنوان میام وعده چه می خورید که بچه ها گفته اند فلافل های اهواز معروف است و فلافل را به عنوان یک میان وعده خورده و در نهایت شام نیز  خورده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خودش اظهار داشت: رئیس اداره ورزش، فرماندار کاشمر و دکتر اسماعیلی نماینده مردم کاشمر در مجلس به شدت پیگیر هستند که تیم در شهر حفظ شود و تاکنون با مستندات ثابت می کنیم 105 میلیون تومان هزینه کرده ایم.

اسفندریاری ضمن بیان اینکه استاندار  خراسان رضوی در سرکشی به کاشمر در جلسات از رفتن تیم پیام به کاشمر استقبال کرده است، گفت: جامعه پزشکی کاشمر در این مدت خیلی به تیم کمک کرده اند و حتی قرار است هواداران برای برخی از بازی ها با هزینه خودشان به همراه تیم اعزام شوند تا از تیم حمایت کنند.

وی اذعان داشت: بعد از بازی با الوند همدان با آرمین رهبر توافق کردیم که دیگر حضور نداشته باشد و هیات مدیره او را برکنار کرد.

اسفندیاری افزود: به گفته مجید خرمی از برج 2 امسال شیخ الاسلام به تعهدات خود عمل نکرده لذا قرارداد فسخ است و صاحب اصلی تیم مجید خرمی است.

وی ضمن گلایه از شیخ الاسلام برای مصاحبه تندی که با ایسنا انجام داده است، تصریح کرد: این مصاحبه موجب ناراحتی کاشمری ها شده است و مسئولین این شهر به شدت از شیخ الاسلام رنجیده اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد : اگر تیم را به کاشمر ببریم در حد وسع خودمان هزینه می کنیم اما نمی توانیم هزینه های آنچنانی داشته باشیم و به دنبال این هستیم که پیشکسوتان پیام را برای حل این بحران دور هم جمع کنیم.

یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *