صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / نقدی بر عملکرد ضعیف کشتی خراسان رضوی در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور
طراحی سایت در مشهد

نقدی بر عملکرد ضعیف کشتی خراسان رضوی در مسابقات قهرمانی نوجوانان کشور

سرویس ورزشی: کشتی آزاد یک طلا و یک برنز و در جایگاه هفتم! کشتی فرنگی یک طلا و دربین ده تیم هم جایگاهی نداشتیم!

 کشتی استان پهلوان پرور خراسان رضوی که  همیشه نفرات ممتازی را به تیم های ملی کشور معرفی نموده است این روزها حال و هوای خوبی ندارد. امیر توکلیان، مجید خدایی، برادران خادم و … از مهمترین آنها هستند که رسول خادم قهرمان اسبق المپیک مسئولیت مهم مدیریت کشتی کشور را هم اکنون برعهده دارد.

تبلیغات ضعیف و عدم حمایت مدیران ورزشی از توسعه این رشته  اخلاق مدار و باستانی کشورمان، استقبال نه چندان مطلوب را در پی داشته است و مشهد که دیرزمانی یکی از کانونهای استعدادیابی کشتی رده های پایه را تشکیل می داد، این روزها به شرایطی رسیده است که در کشتی فرنگی حتی در بین ده تیم جدول رده بندی هم قرار نمی گیرد!

شاید نبود امکانات کافی و به روز نبودن برخی مربیان در این رده بی تاثیر نبوده است و نیاز به رصد بیشتر مسئولان ورزش استان و شهر کاملا احساس می شود.

سرمایه گذاری برای آموزش مربیان پایه و برگزاری کلاسهای آموزشی بین المللی به میزبانی مشهد قطعا یکی دیگر از راهکارهای برون رفت از این وضعیت بی ثبات است.

انتظارات مردم کشتی دوست مشهد از نمایندگان و ورزشکاران شهرشان بسیار فراتر از شرایط فعلی است و دغدغه های آنها با توجه  به کسب نتایج  ضعیف برای اعتلای کشتی مشهد بی دلیل نمی باشد.باتوجه به اهمیت این موضوع به زودی با تنی چند از کارشناسان دلسوز کشتی خراسان گفت و گوهایی انجام خواهیم داد.

بونس مسعودی
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *