صفحه اصلی / ورزشی / فرش آرا مزد بازی برترش را گرفت/ سالاری در گفت و گو با مشهد تریبون: حقانیت تیم جوان ما ثابت شد
طراحی سایت در مشهد

فرش آرا مزد بازی برترش را گرفت/ سالاری در گفت و گو با مشهد تریبون: حقانیت تیم جوان ما ثابت شد

سرویس ورزشی: در ادامه  رقابتهای لیگ برتر فوتسال  تیم فرش آرا مشهد که میزبان تیم باتجربه  شهید منصوری بود توانست در یک بازی برتر و پرفشار با نتیجه ی 5 بر 4 از سد حریف نام آشنای خود عبور کند.

جیسون بازیکن برزیلی فرش آرا که به تازگی با این تیم به توافق رسیده است در این بازی هت ریک کرد و یک گل هم ساخت تا بازیکن برتر میدان لقب گیرد.با اضافه شدن 4 بازیکن در هفته  گذشته به تیم فرش آرا انتطار می رود جایگاه این تیم جوان و با انگیزه به مراتب بهتر از وضعیت فعلی باشد.

در این زمینه حمید سالاری مربی فرش آرا در گفتگو با مشهد تریبون گفت: فیلم بازیهای منصوری را به خوبی آنالیز کرده بودیم و با شناخت کافی به دیدار حریف با تجربه مان رفتیم، تمرینات منظم و شادابی را در هفته  گذشته پشت سر گذاشتیم و بازیکنان با شرایط ایده آلی برای این بازی مهیا شده بودند و پیروزی در این دیدار حقانیت تیم جوان مارا ثابت کرد.

شکست سنگین فردوسی در اهواز

دیگر نماینده  مشهد در لیگ برتر فوتسال در اهواز یک شکست سنگین را پذیرفت و با 7 گل تسلیم بازی هجومی و حساب شده  حفاری اهواز شد.نبود بازیکن جایگزین و مصدومیت چند بازیکن کلیدی این تیم، شرایط را در هفته های اخیر برای نماینده  مشهد به حالت قرمز در آورده است.

سرویس ورزشی مشهد تریبون در هفته ی آینده گزارش مفصلی از وضعیت دونماینده ی خراسان درلیگ برتر فوتسال برای علاقمندان منتشر خواهد کرد.

یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *