صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / واکنش مدیر اجرائیات شهرداری مشهد به مانور بمب گذاری:اگر معاندان نظام بمب گذاری کنند به ما خبر نمی دهند
طراحی سایت در مشهد

واکنش مدیر اجرائیات شهرداری مشهد به مانور بمب گذاری:اگر معاندان نظام بمب گذاری کنند به ما خبر نمی دهند

گروه مدیریت شهری: بیست و نهمین جلسه کمیسیون ویژه نظارت و امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد.

در این جلسه سرهنگ حسین عین مهابادی مدیر اجراییات شهرداری مشهد در ابتدا با تشکر از سیاست های پیشگیرانه شورای اسلامی شهر مشهد، گفت: بخش اجراییات شهرداری همواره تلاش کرده تا وظیفه نظارتی و پیشگیری خود را بهترین شکل ممکن انجام دهد.

مدیر اجراییات شهرداری مشهد ادامه داد: در حال حاضر همکاران انتظامی ما در 12 منطقه شهری و منطقه ثامن مستقر هستند و مراحل فعالیت های شهری را زیر نظر دارند.

مهابادی با تاکید بر اهمیت تقویت روحیه خدمتی کارکنان شهرداری به ویزه فعالان بخش اجراییات، گفت: در زمان ورود به این بخش شاهد سرانه پایین فعالیت های ورزشی توسط کارکنان در این حوزه شدم که با همکاری تربیت بدنی شهرداری این مهم به جریان افتاد.

وی با اشاره به روز وقوع مانور در شهرداری مشهد، گفت: بنده به شخصه در شهرداری حضور نداشتم اما بلافاصله پس از اطلاع  این جریان خود را به شهرداری رساندم و متوجه شدم که مانوری تحت عنوان مانور خنثی سازی بمب در شهرداری مشهد اجرا شده است.

به گزارش سایت شورای شهر مشهد مدیر اجراییات شهرداری مشهد، افزود: در راستای برگزاری این مانور نه بنده به عنوان یک فرمانده انتظامی در شهرداری و نه آقای شهردار به عنوان مدیر مجموعه هیچکدام مطلع نبودیم.

مهابادی عنوان کرد: بنده این حق را به آقای مرتضوی می دهم که از این بابت ناراحت باشد.

وی گفت: در این باره باید به این موضوع فکر کرد اگر این اتفاق به صورت واقعی شکل می گرفت باید چه عکس العملی از خود نشان می دادیم و از طرفی باید پذیرفت اگر قرار باشد معاندان با نظام، شیطنت و بمب گذاری کنند نه به بنده اطلاع می دهند و نه به مدیران مجموعه، لذا؛ با این مانور به نوعی آمادگی خودمان هم مورد ارزیابی قرار گرفت .

مدیر اجراییات شهرداری مشهد با اشاره به سخنان رهبری در رابطه با پدافند غیر عامل خاطرنشان کرد: معظم له در بسیاری از سخنان خود بر اهمیت رعایت و در نظر گرفتن پدافند غیر عامل در کشور تاکید داشته اندو بارها نسبت به موضوع پدافند،توصیه و تذکرداده اند .

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *