صفحه اصلی / ورزشی / چمنیان در گفت و گو با مشهد تریبون مطرح کرد: لزوم تصویب قانون در مجلس جهت حمایت از بخش خصوصی برای ورود به فوتبال
طراحی سایت در مشهد

چمنیان در گفت و گو با مشهد تریبون مطرح کرد: لزوم تصویب قانون در مجلس جهت حمایت از بخش خصوصی برای ورود به فوتبال

سرویس ورزشی: عباس چمنیان کارشناس فوتبال و مدرس بین المللی فوتبال آسیا در انتهای کلاس مربیگری c فوتبال آسیا که به عنوان مدرس در آن فعالیت می کرد در خصوص این دوره آموزشی به خبرنگار مشهد تریبون گفت: به طور کلی دوره خوبی بود وجوانان مستعدی در کلاس حضور داشتند، درکنار آنها نیز چند تن ازبازیکنان باتجربه سالهای نه چندان دور فوتبال کشور هم حضور دارند.

وی در پاسخ به سوال دیگری در مورد اوضاع فوتبال مشهد و عدم موفقیت بخش خصوصی در این عرصه بیان داشت: بخش خصوصی دلیلی برای ورود به فوتبال ما نمی بیند چراکه توجیهی وجود ندارد و بدنبال آن انگیزه ای هم نیست.

وی ادامه داد: درواقع رقابت با بخش دولتی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی بسیار دشوار و نابرابر است و به نظر بنده تنها با دوشرط مهم ورود بخش خصوصی پررنگ تر خواهد شد.

چمنیان تصویب قانون از سمت مجلس  برای حمایت از ورودکنندگان به این عرصه و خروج سیستم دولتی از فوتبال را دو شرط مهم برای حل این مشکل دانست و بیان کرد: تیمهای فوتبال استان ما نیزهمگی متعلق به بخش خصوصی هستند و با این شرایط سخت اقتصادی و عدم حمایت محکوم به شکستند.

این مدرس دوره های مربیگری فوتبال خاطر نشان کرد: درگذشته نیز افرادی از بخش خصوصی بدون احرازصلاحیتشان در این حوزه، وارد فوتبال خراسان شدند که با ناکامی و شکست های جبران ناپذیری مواجه شدند.

یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *