صفحه اصلی / فرهنگی / اجرای طرح مستندسازی «من یک آوینی ام» در مشهد
طراحی سایت در مشهد

اجرای طرح مستندسازی «من یک آوینی ام» در مشهد

گروه فرهنگی: طرح «من یک آوینی ام» ویژه دانشجویان علاقمند به مستند سازی و در راستای آشنایی دانشجویان با ساخت مستند‌های فرهنگی و انقلابی در مشهد برگزار می‌شود.

 علی نوفرستی گفت: این طرح ویژه دانشجویان علاقمند به مستند سازی اجرایی خواهد شد و علاقمندان می‌تواند با ثبت‌نام در این طرح از کارگاه‌های آموزشی مستند سازی بهرمند شوند.

 وی ادامه داد: طرح «من یک آوینی ام» در راستای آشنایی دانشجویان با ساخت مستند های فرهنگی و انقلابی اجرایی خواهد شد و در پایان کارگاه آموزشی دانشجویان یک مستند فرهنگی را تولید خواهند کرد.

 نوفرستی با اشاره به اینکه طرحی را نیز ویژه دانش آموزان دبیرستانی در نظر داریم، یادآور شد: در این طرح دانش آموزان همزمان با درک مطالب کتاب تاریخ خود، با تاریخ شفاهی مشهد نیز آشنا می‌شوند. علاوه براین دانش آموزان باید پروژه‌ای را با رویکرد تاریخ شفاهی مشهد به مربی ارائه کنند.

 مدیر فرهنگسرای انتظار مشهد با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح ایجاد حس دلبستگی نسبت به شهر مشهد در بین دانش آموزان است، تصریح کرد: علاوه براین، فرهنگسرای انتظار در نظر دارد تا همانند دهه اول محرم که ایستگاه صلواتی برای خدمت به زائران برپا کرده بود، این برنامه را در دهه آخر ماه صفر نیز اجرایی کند.

وی خاطر نشان کرد: در ایستگاه صلواتی دهه اول محرم شهروندان مشهدی با گرفتن تست سلامت و پذیرایی از عزاداران استقبال کرده اند و علاوه براین خاطرات آنان را در خصوص شهر مشهد دریافت کردند، از همین رو در نظر داریم در دهه آخر ماه صفر نیز این برنامه را اجرایی کنیم و پس از آن خاطرات زائران را گردآوری کنیم.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *