صفحه اصلی / ورزشی / حذف پدیده از جام حذفی/ادامه ناکامی های مهاجری
طراحی سایت در مشهد

حذف پدیده از جام حذفی/ادامه ناکامی های مهاجری

گروه ورزشی: در ادامه رقابتهای جام حذفی فوتبال کشور دقایقی قبل پدیده خراسان در یک بازی نزدیک و نفس گیر در ضربات پنالتی مغلوب نفت تهران شد و وداع تلخی با جام حذفی داشت.
پدیده با آرایشی تهاجمی بازی را شروع کرد و در همان نیمه اول می توانست به گل دست یابد اما بی دقتی در زدن ضربات آخر مانع رسیدن آنها  به نتیجه  مطلوب شد، در دقایق پایانی نیمه  اول برخلاف روند بازی نفتی ها توسط عیسی آل کثیر به گل رسیدند و پیروز به رختکن رفتند.
اما درنیمه ی دوم برخلاف پیش بینی ها این نفتی ها  بودند که برحملات خود افزودند و فرصتهای متعدد گلزنی را  ایجاد نمودند که با درخشش روشنگربه ثمر ننشست.
محسن یوسفی بازیکن باتجربه پدیده در دقیقه ۵۵ و در شلوغی هیجده قدم حریف توپ را با تور دروازه ی شیخ ویسی آشنا کرد تا تماشاگران حاضر در ورزشگاه به وجد بیایند و ایستاده بازی را دنبال کنند.
درپایان وقت معمول و دو وقت اضافه تلاشهای دوتیم نتیجه ای نداشت تا اینکه در ضربات پنالتی این نفتی ها باشند که  با خوشحالی ورزشگاه ثامن را ترک کنند.
درحاشیه:
-به نظر میرسید محمدرضا مهاجری سرمربی پدیده در دقایق پایانی  با نیمکت تیمش دچار درگیری لفظی شد  که بلافاصله تماشاگران وی را با تشویق هایشان حمایت کردند.
-دراین دیدار نزدیک به ۱۵۰۰ نفرتماشاگر حضور داشتند.
-۱۰۰ نفر از دانش آموزان دبستان شاهد طاها با حضور در ورزشگاه و تشویق پدیده شور و هیجان خاصی به سایر تماشاگران بخشیده بودند و با حضور آنها خوشبختانه الفاظ نامناسب از سکوها شنیده نمی شد.
-نیروهای امنیتی و حراست اداره ورزش و جوانان و مسئولین اجرایی هیات فوتبال خراسان به خوبی این بازی را اداره نمودند.
-مهدی برادران ریاست هیات فوتبال خراسان رضوی در جایگاه ویژه این بازی را تماشا می کرد.
-درنیمه  دوم گل نفتی ها با اعلام آفساید مردود اعلام شد که با اعتراض شدید نیمکت نفت و منصوریان مواجه گردید.
یونس مسعودی
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *