صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / پیراسته: نیروی انتظامی پاسخگوی تبعات و بازتاب‌های به وجود آمده مانور پدافند غیرعامل باشد
طراحی سایت در مشهد

پیراسته: نیروی انتظامی پاسخگوی تبعات و بازتاب‌های به وجود آمده مانور پدافند غیرعامل باشد

گروه مدیریت شهری: مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد گفت: برگزاری مانور«بمب‌گذاری و خنثی سازی» در ساختمان شهرداری مشهد بدون هماهنگی صورت گرفته است.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مجید پیراسته ضمن گلایه از عدم هماهنگی در برگزاری چنین مانورهایی در گفتگو با خبرنگار ما افزود: متاسفانه ظهر امروز به بهانه هفته پدافند غیرعامل، مانوری در ساختمان شهرداری مشهد توسط نیروی انتظامی برگزار شد که هیچ‌گونه هماهنگی در این خصوص با مدیریت شهری صورت نگرفته بود و این موضوع باعث بروز شایعه بمب‌گذاری در ساختمان شهرداری شد و مشکلاتی برای کارکنان شهرداری و ارباب رجوع ایجاد کرد.
وی در ادامه بیان کرد: در این راستا باید نیروی انتظامی پاسخگوی تبعات و بازتاب‌های به وجود آمده این مانور ناهماهنگ باشد.
شایان ذکر است، مقارن ظهر امروز دهم آبان‌ماه، همزمان با بارش شدید باران و پس از اعلام احتمال بمب‌گذاری در ساختمان شهرداری مشهد واقع در میدان شهدا، بلافاصله تمامی کارکنان و ارباب رجوع حاضر توسط ماموران انتظامی به بیرون ساختمان هدایت شدند که این امر برای ساعاتی سبب اختلال در پاسخگویی به شهروندان مراجعه کننده به شهرداری گردید.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. عاشق شهر امام رضاع

    آقای پیراسته ، فلسفه مدیریت بحران ، پدافند غیر عامل و آمادگی برای حوادث غیر مترقبه چیست ؟ مگر باید بمب گذاری هماهنگ شود ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *