صفحه اصلی / ورزشی / سایپا 2 سیاه جامگان 1/ سرپرست سیاه جامگان در گفت و گو با مشهد تریبون:امیدواریم نقاط ضعف تیم ترمیم شود
طراحی سایت در مشهد

سایپا 2 سیاه جامگان 1/ سرپرست سیاه جامگان در گفت و گو با مشهد تریبون:امیدواریم نقاط ضعف تیم ترمیم شود

سرویس ورزشی:در ادامه رقابتهای لیگ برتر و در هفته ی یازدهم نتیجه ای ضعیف برای سیاه جامگان مشهد رقم خورد.

سیاه جامگان که در ورزشگاه ثامن میزبان سایپا کرج بود با نتیجه 2 بر1 بازی را به حریف باتجربه اش واگذار کرد تا یک قدم دیگر به ته جدول نزدیکتر شود.

گل‌های این دیدار توسط غلامرضا رضایی در دقیقه 25 و روزبه شاه علی دوست در دقیقه 58 برای تیم سایپا و امید سینگ در دقیقه 43 برای سیاه‌جامگان در این بازی زده شد.

بی تفاوتی بازیکنان در انجام تاکتیک های دفاعی فرصت های زیادی را برای مهاجمان باتجربه ای همچون غلامرضا رضایی مهیا ساخت .شکاف های عمقی در دفاع مشکی پوشان مشهدی پاشنه آشیل آنها در این بازی بود.

فرهاد کاظمی کار سختی را پیش رو دارد و عدم کسب نتیجه در چند هفته ی اخیر، بازیکنان را از نظر روحی دچار افت شدیدی کرده و خروج از این بحران نیازمند تفکرات جدید در ساختار فنی سیاه جامگان است.

پژمان نجات پور سرپرست تیم فوتبال سیاه جامگان در گفتگو با مشهد تریبون به بدشانسی های تیم در به ثمر نرسیدن توپهایشان اشاره کرد و گفت: با توجه به پربودن لیست تیم فقط در نیم فصل قادر به جذب بازیکن خواهیم بود وامیدواریم با ترمیم نقاط ضعفمان در مدت باقیمانده نتایج بهتری را کسب نماییم.

یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *