صفحه اصلی / فرهنگی / یوسف امینی خبر داد/شبهای فرهنگی شهرستانها در هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران در مشهد مقدس
طراحی سایت در مشهد

یوسف امینی خبر داد/شبهای فرهنگی شهرستانها در هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران در مشهد مقدس

گروه فرهنگی: معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری شبهای فرهنگی شهرستانی خراسان رضوی در هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران در مشهد مقدس خبر داد.
یوسف امینی با بیان این خبر افزود: با توجه به برگزاری موفق شبهای فرهنگی شهرستانها در نمایشگاه کتاب سال گذشته امسال نیز شبهای فرهنگی شهرستانها برگزار می شود.
وی اظهار داشت: شبهای فرهنگی شهرستانهای بردسکن، تربت جام و گناباد در هفدهمین نمایشگاه کتاب برگزار می شود.
امینی خاطرنشان کرد: اولین شب فرهنگی، شب فرهنگی بردسکن است که 6 آبان ماه ساعت 15 تا 17 در سرای اهل قلم برگزار می شود.
معرفی برگزیدگان دوازدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از معرفی برگزیدگان دوازدهمین دوره انتخاب کتاب سال استان همزمان با افتتاحیه نمایشگاه کتاب خبر داد.
دبیر هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران در مشهد مقدس افزود: کتاب های برگزیده در موضوع کلیات و علوم اجتماعی، دین، ادبیات، علوم تربیتی و روانشناسی، هنر، کودک و نوجوان و ترجمه مورد تقدیر قرار خواهد گرفت همچنین از کتابهای موضوعات ویژه شامل شعار سال با عنوان دولت و ملت همدلی و همزبانی، نماز، حجاب و عفاف(قیام مسجد گوهرشاد) ایثار و شهادت تقدیر می شود.

گفتنی است هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران در مشهد مقدس روز چهارشنبه 6 آبان ماه ساعت 18 با حضور معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مشاور رییس جمهور و رییس مرکز اسناد و کتابخانه ملی و استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسوولین استان افتتاحی می شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *