صفحه اصلی / فرهنگی / سرابی خبر داد/ ارائه 700 میلیون تومان بن الکترونیک کتاب با تخفیف 20 درصد در نمایشگاه کتاب مشهد
طراحی سایت در مشهد

سرابی خبر داد/ ارائه 700 میلیون تومان بن الکترونیک کتاب با تخفیف 20 درصد در نمایشگاه کتاب مشهد

گروه فرهنگی: سیدسعید سرابی شب گذشته در جلسه شورای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ناشران ایران- مشهد که در دفتر معاون سیاسی و اجتماعی استاندارخراسان رضوی برگزار شد اظهار کرد: هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران –مشهد امسال از 5 آبان ماه مصادف با 13 ماه محرم در نمایشگاه بین المللی آغاز به کار خواهد کرد و تا  12 آبان ماه میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی هستیم.

وی ادامه داد : امسال به دلیل تقارن زمان برپایی نمایشگاه به دهه دوم محرم برنامه های ویژه ای درنظر گرفته شده است که کمیته خاصی تحت عنوان «کمیته محتوای عاشورایی» تشکیل شده و برنامه های متناسب با این ایام را پیگیری می‌کند.
سرابی ادامه داد : سال‌هاست که نمایشگاه بین‌المللی مشهد همکاری لازم را در برگزاری این نمایشگاه به صورت رایگان انجام داده‌اند که امید است امسال نیز مانند سنوات گذشته ستاد برگزاری این نمایشگاه را یاری کند چرا که تنها هزینه غرفه‌ها 70 میلیون تومان اعتبار را می طلبد که این در حالی که چنین نمایشگاهی در طول یک هفته حدود 500 میلیون تومان هزینه در بر دارد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از ارائه 700 میلیون تومان بن الکترونیک کتاب با تخفیف 20 درصدی در هفدهمین نمایشگاه کتاب ناشران ایران – مشهد همچون سنوات گذشته خبر داد و افزود: بیش از 500 ناشر کشوری و استانی در این نمایشگاه حضور دارند و به ارائه آخرین کتب منتشر شده خواهند پرداخت .
وی از برگزاری دوازدهمین دوره انتخاب کتاب سال استان خراسان رضوی در این دوره از نمایشگاه خبر داد .
وی با اشاره به ضرورت حضور پررنگ رسانه‌‎ها در نمایشگاه کتاب مشهد خاطرنشان کرد: تمامی تلاش خود را در این راستا می‌کنیم زیرا اعتقاد داریم بخشی از بار نمایشگاه مربوط به ابعاد اطلاع رسانی آن است و رسانه‌ها می‌توانند با حضور کیفی خود در کیفیت بخشی به نمایشگاه نیز ایفای نقش کنند.
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *