صفحه اصلی / فرهنگی / از پوستر هفدهمین نمایشگاه کتاب مشهد رونمایی شد
طراحی سایت در مشهد

از پوستر هفدهمین نمایشگاه کتاب مشهد رونمایی شد

گروه فرهنگی: در جلسه شورای سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب ناشران ایران- مشهد پوستر این دوره از نمایشگاه رونمایی شد .

در  این جلسه یوسف امینی معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در ادامه گفت: این نمایشگاه مستمر و پایدار است چراکه هدف اصلی آن ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی است.
یوسف امینی با اشاره به اینکه 20 کمیته اجرایی، نظارتی و برنامه‌ریزی در این نمایشگاه فعال هستند، تصریح کرد: 10  بخش از جمله مذهبی، دانشگاهی، آموزشی، کودک و نوجوان، نشر الکترونیک، ادارات و نهادها، مشاوره، انتخاب کتاب سال، کتاب‌های خارجی، غرفه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در این نمایشگاه تعریف شده است.
وی پیرامون جزئیات این نمایشگاه خاطرنشان کرد: معرفی بهترین کتاب سال، شب‌های فرهنگی شهرستان‌ها، شب شعر عاشورایی، کافه کتاب، نمایشگاه بین‌المللی کاریکاتور و سایر موضوعات از جمله برنامه‌های مهم این نمایشگاه محسوب می‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تاکید کرد: حضور مدیران روابط عمومی دستگاه‌های مختلف در مراسم افتتاحیه و توزیع بن کتاب میان پرسنل هر دستگاه دولتی و غیردولتی می‌تواند از جمله برنامه‌هایی باشد که سبب افزایش میزان استقبال از این نمایشگاه شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *