صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / رییس شورای شهر مشهد خطاب به اعضای شورا:در صحن علنی سوال نکنید/ستاری: کی چنین قراری گذاشتیم؟
طراحی سایت در مشهد

رییس شورای شهر مشهد خطاب به اعضای شورا:در صحن علنی سوال نکنید/ستاری: کی چنین قراری گذاشتیم؟

گروه مدیریت شهری: امروز هشتاد و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد که در تالار شهر مشهد برگزار شد.

در این جلسه موضوع نظام پرداخت کارانه بین پرسنل و مدیران شهرداری مورد بررسی قرار گرفت که پس از سخنان آذری معاون مالی و اداری شهرداری مشهد، دیمه کار قصد ارائه پرسش از وی را داشت اما انتظاری هروی رییس شورای شهر این اجازه را به وی نداد.

رییس شورای شهر معتقد بود تمامی سوالات باید در جلسه هماهنگی پرسیده می شد و در صحن علنی نباید سوال کرد.

این گفته ها با اعتراض جواد ستاری عضو دیگری از شورای شهر مواجه گردید، ستاری گفت: سوال حق اعضای شورا است. چه زمانی چنین تصمیمی گرفته شده است که اعضا حق سوال کردن در صحن علنی ندارند؟

وی ادامه داد: هر زمان که شما خوشتان بیاید سوالات مطرح می شود اما اگر از سوال خوشتان نیاید اجازه نمی دهید.

دیمه کار بیان کرد: من لیستی را از معاون شهردار خواسته ام که وی گفته که اینها محرمانه است و به هیات رئیسه داده شده است، بین من و هیات رئیسه چه فرقی است؟

همچنین سید جلال فیاضی بیان کرد:سوال آقای دیمه کار در خصوص پیشنهادی بود که در جلسات هماهنگی اصلا مطرح نشده بود و مخالفان در آن خصوص اظهارنظر نکرده بودند، متاسفانه اداره جلسه بر عهده رییس جلسه است که اجازه مطرح کردن سوال را نداد.
فیاضی با بیان اینکه این موضوع جزو آیین‌نامه نیست و من به عنوان ناظر بر اجرای آیین‌نامه در شورا هستم، ادامه داد: در این خصوص تذکرات لازم را می‌دهم و از این پس قرار است جلسات هماهنگی را طولانی‌تر کنیم تا بحث‌های کارشناسی در جلسات هماهنگی مطرح شود.
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *