صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / حجت الاسلام لطفی: حقوق معاونین شهردار مشهد بالای 15 میلیون تومان است/ معاون شهردار به ناحق عضو شورا را زیر سوال برده است
طراحی سایت در مشهد

حجت الاسلام لطفی: حقوق معاونین شهردار مشهد بالای 15 میلیون تومان است/ معاون شهردار به ناحق عضو شورا را زیر سوال برده است

گروه مدیریت شهری:  صبح امروز نشست خبری حجت الاسلام علی اصغر لطفی رییس کمیسییون نظارت، امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد.

وی در بخشی از این جلسه گفت: مهندس جنتی دارای مدرک کارشناسی ارشد و فرزند شهید یکی از مدیران شهرداری در منطقه 9 بود گه به دلیل امر به معروف به منطقه 1 انتقال شد و در آن منطقه با برخوردی بد دلسرد گردیده و در نهایت تقاضای بازنشستگی کرده است.

لطفی افزود: حتی دفتر شهردار و حوزه بازرسی به دنبال ارتقا این مدیر بودند اما بدون اطلاع مقامات بالای شهرداری با او چنین برخوردی شد و پیگیر این ماجرا هستیم.

عضو شورای شهر مشهد در پاسخ به سوالی در خصوص حقوق مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر بیان کرد: ما روز اول تعهد دادیم که میخواهیم اصولگرایی را در رفتار نشان دهیم و به همین دلیل آقای مرتضوی را به مشهد آوردیم در غیر این صورت که مشهد قحط الرجال نبود.

وی افزود: ما از همان روز اول نسبت به میزان حقوق ها گله مند بودیم، اگر قرار است آقایان همان شمال و همان استخر را بروند و چنین حقوق هایی بگیرند که تغییری صورت نگرفته است.

لطفی اذعان داشت: حقوق شهردار را به صورت دقیق  نمی دانم اما می دانم حقوق معاونین بالای 15 میلیون تومان است و بعید است که شهردار کمتر از معاونین بگیرد اما اشتباه آمار می دهند.

وی گفت: آقای آذری معاون شهردار به ناحق عضو شورا را زیر سوال برده است و اعلام کرده دیمه کار برای کار انتخاباتی انتقاد کرده است.

رییس کمیسون ویژه امر به معروف و نهی از منکر ضمن بیان اینکه متاسفانه برخی از معاونین شهردار هفت خط درجه یک هستند، بیان کرد: حقوق اعضای شورا طبق کارگزینی وزارت کشور حدود چهار میلیون تومان است که از ابتدا سعی کردیم جلوی رشد این رقم را بگیریم.

وی در خصوص سفرهای خارجی اعضای شورای شهر مشهد اذعان داشت:  کارگروه سفرهای خارجی به ریاست شهردار این سفرها را مصوب می کند و خبرنگاران باید از شهردار در این خصوص سوال کنند.

لطفی افزود: سعی ما این است که تعداد این سفرها کم شود و اگر افرادی به این سفرها می روند در موضوع سفر تخصص کافی را داشته باشند.

 وی همچنین در پاسخ به مشهد تریبون در خصوص رفتار نامناسب برخی از کارگزان یا افراد به اصطلاح شرخر در شهرداری که با مردم رفتار بدی دارند، گفت: من این موارد را تایید می کنم، متاسفانه برخی افراد مانند شمر با چند تا دستفروش و گاری به دست برخورد می کنند به هر حال وقتی در گزینش افراد دقت کافی نمی شود و افرادی زیادی بدون حساسیت های گزینش به کار گرفته می شوند این موارد پیش می آید که از همه شهروندان می خواهیم در صورت دیدن این موارد با 137 تماس بگیرند یا مورد را مکتوب به کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر تحویل دهند.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. اگه تونستیددرمقابل پیراسته باستیدماروهم خبرکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *