صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / انتظاری هروی: شهرداری مشهد باید به برنامه‌های اربعین در کشور عراق ورود پیدا کند
طراحی سایت در مشهد

انتظاری هروی: شهرداری مشهد باید به برنامه‌های اربعین در کشور عراق ورود پیدا کند

گروه مدیریت شهرِی: رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: شهرداری مشهد باید متناسب با امکانات و تجهیزات خود به برنامه‌های اربعین در کشور عراق ورود پیدا کند.
محسن انتظاری هروی در جلسه ستاد اربعین با بیان این مطلب افزود: هماهنگی‌های داخلی ستاد مرکزی و مشهد بسیار مهم است تا موازی‌کاری صورت نگیرد.
وی تصریح کرد: استاندار خراسان رضوی و معاونت زیارت این ارگان به صورت جدی برای اربعین سال جاری وارد عمل شده‌اند و با همکاری آنها می‌توان مسئولیت واحد شهرداری مشهد در امور اربعین حسینی در کشور عراق را تبیین نمود تا تمام فعالیت‌ها در چارچوب مشخص صورت پذیرد.
رییس شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه گفت: باید برای بازگشت زائران حسینی از پیاده‌روی بزرگ اربعین به کشورمان تدارک ویژه صورت گیرد و از تمام ظرفیت سیستم حمل و نقلی و پایانه‌های مسافربری استفاده گردد تا همایش جهانی شیعه خاطرات خوبی برای زائران عتبات عالیات به همراه داشته باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری انتظاری هروی خاطرنشان کرد: در فعالیت‌های اربعین تنها نباید به اقدامات ارگان‌ها تکیه کرد بلکه باید از نیروی مردمی و خیرین بهره‌مند شد تا فعالیت‌هایی نظیر تامین آب، جیره غذایی، اعزام نیروهای مردمی و… به راحتی صورت گیرد.
گفتنی است؛ اعضای ستاد اربعین شهرداری مشهد متشکل از سید صولت مرتضوی شهردار مشهد، سید وحید موسویان مشاور فرهنگی شهردار، حجت‌الاسلام و المسلمین خادمی مشاور فرهنگی شهردار، حجت الاسلام و المسلمین بذرگری هاشمی مدیرعامل موسسه شهرآرا، علیرضا صحراگرد مدیر برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات و محیط زیست شهری، مهدی رضوی‌کیا مدیر روابط عمومی و بین‌الملل، سید رضا موسوی مدیرعامل سازمان فرهنگی و تفریحی، سیّدعلی حسینی مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری و حسین حسامی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج است.

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. اقای ریس شورای شهر.شما از مردم مشهد عوارض میگیرید که در مشهد به مردم خدمات ارایه کنید یا در عراق؟چه کسی به شما اجازه داده است که پول مردم مشهد را در عراق خرج کنید؟ و انرا با افتخار اعلام کنید..ایااین تصمیم وجاحت شرعی دارد.قانونی چطور.؟

  2. واقعا متاسفم.تنها کار شما در شورای شهر تغییر نام خیابانها و گرفتن عوارض هست.شما توانایی گرفتن یک پایانکار برای برج سلمان که عضو هیات مدیره شرکت سازنده آن هستید رو ندارید.بعد میخواهید برای عراق هزینه کنید و در آنجا پول مردم مشهد رو خرج کنید.؟!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *