صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / دریافتی شهردار مشهد: سالانه 132 میلیون تومان
طراحی سایت در مشهد

دریافتی شهردار مشهد: سالانه 132 میلیون تومان

گروه مدیریت شهری: طبق اعلام معاون مالی اداری شهرداری مشهد، شهردار مشهد با دریافتی حدود 11 میلیون تومان سالانه 132 میلیون تومان حقوق دریافت می کند.

معاون اداری و مالی شهرداری مشهد در حاشیه هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر برای ایجاد شفاف سازی، میزان حقوق و مزایای دریافتی شهردار و معاونانش را اعلام کرد.
محمد آذری در حاشیه هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای چهارم، در مورد حقوق مدیران شهرداری اظهار داشت: در شهرداری از گذشته مرسوم بوده برای مدیران، شهردار حق ‌وحقوقی را تعیین می‌کند و بنده و سایر معاونان شهردار مشهد امسال به‌صورت ماهیانه 8 میلیون و 300 هزار تومان حقوق دریافت کرده‌ایم که اگر کارانه حدود 1.5 میلیون تومانی ماهیانه را هم به آن اضافه کنیم کل دریافتی ماهیانه به 10 میلیون تومان می‌رسد.
وی در ارتباط با حقوق شهردار مشهد نیز گفت: حقوق و مزایای شهردار مشهد تابع قوانینی ازجمله حکم کارگزینی و کارانه عمرانی است که با احتساب این موارد حقوق شهردار مشهد ماهانه حدود 10.5 تا 11 میلیون تومان می‌باشد.
معاون اداری و مالی شهرداری مشهد تصریح کرد: برای مدیران عامل سازمان‌ها نیز همان مصوبه 6 میلیون تومانی شورای شهر مشهد اجرا می‌شود و پاداشی نیز در طی سال بابت حضور در هیئت ‌مدیره و حق الجلسه دریافت می‌کنند که بیشترین دریافتی این دسته از مدیران بابت پاداش در سال گذشته به صورت میانگین یک ‌میلیون تومان در هر ماه بوده است.
آذری تأکید کرد: معاونان و مدیران عامل اگر در چند هیئت‌ مدیره‌ هم حضور داشته باشند فقط یک حقوق و پاداش دریافت می‌نمایند.
وی عنوان کرد: حقوق و مزایای شهرداری مشهد مورد نظارت بازرسی کل کشور است و علاوه بر آن جهت نظارت و شفاف‌سازی بیشتر تمام حقوق و مزایای پرداختی به مدیران و کارکنان شهرداری در اختیار شورای اسلامی شهر نیز قرار گرفته است.

گفتتنی است ابوالفضل انتظاری معاون سابق شهرداری مشهد در گذشته در پاسخ به سوال مشهد تریبون در خصوص دریافت های حدود 10 میلیون معاونین شهرداری و شهرداری گفته بود: چنین رقم هایی نیست

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *