صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / جمع آوری 8000 متر مربع تابلوی غیر مجاز در سطح شهر مشهد
طراحی سایت در مشهد

جمع آوری 8000 متر مربع تابلوی غیر مجاز در سطح شهر مشهد

گروه مدیریت شهری:مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد از جمع آوری 8هزار متر مربع تابلوی غیر مجاز منصوب در سطح شهر مشهد خبر داد.

احمد محبی عنوان کرد: با هدف بهبود سیما و منظر شهری تابلوهای منصوب در 2 محور میدان 15 خرداد تا میدان فرودگاه و چهارراه ابوطالب تا انتهای نخریسی در حال جمع آوری می باشد که در همین راستا از ابتدای طرح تا کنون بالغ بر 8000متر مربع تابلو غیر مجاز از سطح شهر مشهد جمع آوری شده است.

وی افزود: جمع آوری تابلوهای غیرمجاز سطح شهر مشهد از دی ماه سال گذشته تا کنون در 4 محور میدان مطهری تا چهارراه ابوطالب، پایانه مسافربری تا میدان بیت المقدس، انتهای وکیل آباد تا میدان فلسطین و میدان فلسطین تا انتهای نخریسی انجام گردیده است.

 محبی در خصوص ضوابط نصب تابلوهای شناسایی مجاز، تصریح کرد: بر طبق مصوبات شورای اسلامی شهر مشهد  ارتفاع تابلوی شناسایی سردرب در واحدهایی که ارتفاع از کف معبر تا بام 3 متر می باشد معادل 1متر و 40 سانتی متر و در خصوص واحدهای با ارتفاع بیش از 3 متر حداکثر معادل 2 متر و طول آن نیز معادل ممر واحد صنفی می باشد، همچنین نصب تابلوی شناسایی در ساختمان های تجاری ، اداری و مسکونی دارای طبقات متعدد در هر طبقه با ابعاد برابر 3 در 5/1 سانتی متر و در ردیف های واحد است.

 وی در خاتمه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه نصب تابلوی شناسایی در مغازه های یک طبقه نباید بالاتر از بام مغازه قرار گیرد و در ساختمان های بیش از 2 طبقه نیز نباید مزاحم نما و پنجره فوقانی شود که در صورت عدم رعایت ضوابط فوق و نیز عدم اصلاح تابلو، شهرداری ظرف مدت 10 روز پس از صدور اخطاریه اقدام به جمع آوری و جریمه مالک خواهد نمود

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *