صفحه اصلی / ورزشی / خاطره سنگربان مشهدی سابق پرسپولیس از هادی نوروزی
طراحی سایت در مشهد

خاطره سنگربان مشهدی سابق پرسپولیس از هادی نوروزی

سرویس ورزشی: چند روز پس از درگذشت کاپیتان فقید پرسپولیس با سید حسین هوشیارسنگربان مشهدی سابق پرسپولیس  مصاحبه ای انجام دادیم که در ادامه توجه شما را به خواندن آن جلب می کنیم.
سید حسین هوشیار سنگربان  پیشین تیم فوتبال  پیام مشهد، بعد از سال ها و با نامهربانی های فراوان  مشهد را برای پیوستن به شهرداری یاسوج ترک کرد. برای اولین بار با هنرنمایی او شهرداری یاسوج  با شکست  تراکتور سازی و فولاد خوزستان به جمع 4 تیم نهایی جام حذفی کشور راه یافت.کیفیت فنی او به قدری بود که پس از نمایش عالی او در اخرین دیدار، مقابل استقلال به فاصله ی یک روز به جمع سرخ پوشان پایتخت اضافه شدئ و نیم فصل در زمان مربیگری دنیزلی پرسپولیس را همراهی کرد.او که از خبر فوت هادی نوروزی بسیار غمگین بود برایمان خاطره ای کوتاه از وی تعریف کرد:
با توجه به اینکه من و هادی در یک محل زندگی می کردیم اکثر مواقع باهم به تمرین میرفتیم.بعد از داربی به یاد ماندنی هفتاد و چهارم که با سه گل ایمون زاید پیروز شدیم، در راه برگشت به منزل با اینکه ما برده بودیم و از شکست یک پیروزی رویایی ساخته بودیم اما احساس کردم هادی زیاد سرحال نیست! وقتی علت را جویا شدم گفت من چند فرصت مناسب گلزنی را از دست دادم که همین برایم خیلی سخت است باید دقت بیشتری به خرج می دادم تا به بچه ها این همه فشار نیاید… برایم جالب بود او تعصب زیادی به تیم داشت و هربار در بازی حضور داشت باتمام قوا هر چه در توان داشت برای موفقیت پرسپولیس به کار می بست.کمتر فوتبالیستی را با شرایط او می توان یافت که سربه زیر باشد و از حواشی های اطراف دوری کند.
13901113183851133_PhotoL
 آرام و متین بود و آرام هم رفت، روحش شاد و یادش گرامی.
  از همینجا یک بار دیگر این ضایعه دردناک را به خانواده محترمش و اهالی فوتبال تسلیت عرض میکنم.امیدوارم روحش قرین رحمت الهی گردد.
یونس مسعودی
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *