صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / بصیری پور: اعضای شورای شهر کمتر به سفر خارجی بروند/حقیقتا هزینه ها خیلی بالا است
طراحی سایت در مشهد

بصیری پور: اعضای شورای شهر کمتر به سفر خارجی بروند/حقیقتا هزینه ها خیلی بالا است

گروه مدیریت شهری: غلامرضا بصیری پور عضو شورای شهر مشهد در گفت و گو با مشهد تریبون گفت: من از روز اول مخالف سفرهای خارجی اعضای شورای شهر بوده ام.

وی افزود: در حال حاضر آقای علوی مقدم مدیر کل دفتر شهری استانداری حرف درست را می گویند، در کشور یک کمیسیون مرکزی با حضور وزیر کشور تشکیل می شود که من هم عضو آن هستم و از سراسر کشور درخواست های سفرهای خارجی اعضای شورای شهر به آنجا می آید به غیر شهر مشهد که البته فرمانداری هم در این زمینه مقصر است.

بصیری پور بیان کرد: استناد اعضای شورای شهر مشهد این است که در دوره دوم شورای شهر مصوبه ای را گذراندند که کارگروه سفرهای خارجی که رئیس آن شهردار است خودش تصمیم بگیرد و فرمانداری هم مخالفت نکرد و البته اشتباه کرد.

وی اذعان داشت: دولت به استانداری ها ابلاغ کرده که باید تصویب سفرهای خارجی متمرکز انجام شود اما شورای شهر مشهد بر اساس کارگروه داخلی عمل می کند.

بصیری پور گفت: در در طول 12 سال گذشته یک مرتبه به سفرخارجی رفتم، آنهم برای قطار شهری بوده است که هزینه آن را هم شهرداری و شورای شهر نداد.

وی خاطر نشان کرد: از روز اول مخالف بودم که اعضا انقدر سفر خارجی بروند و حقیقتا خیلی هزینه ها بالاست و این حقوق مردم  شهر است، به آنها می گویم کمتر به مسافرت خارجی بروند زیرا مردم خیلی معترض اند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *