صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / امام جمعه مشهد:ثمرات شهردار مشهد در پایتخت معنوی ایران مشهود است
طراحی سایت در مشهد

امام جمعه مشهد:ثمرات شهردار مشهد در پایتخت معنوی ایران مشهود است

گروه مدیریت شهری: امام‌جمعه مشهد با بیان اینکه ثمرات و خیرات سید صولت مرتضوی در شهر مشهد مشهود است، گفت: امروز مقام معظم رهبری به دلیل اقدامات شهردار مشهد از وی رضایت دارند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، آیت‌الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در مراسم آغاز احداث بنای مهدیه رسول اکرم (ص) در منطقه کم‌برخوردار مهرآباد مشهد اظهار کرد: ثمرات شهردار مشهد در مباحث مختلف و با استفاده از امکانات شهرداری در موضوعان فرهنگی شهر مشهد به خصوص مناطق کم برخوردار کاملاً مشهود است.
وی تصریح کرد: با دستور رهبر معظم انقلاب ستاد فرماندهی حاشیه در مشهد تشکیل شد که در این ستاد سید صولت مرتضوی از زمان حضور خود اقدامات بسیار قابل تقدیری را انجام داده که ما سپاسگزار از این زحمات هستیم.
امام جمعه مشهد با بیان اینکه مسایل حاشیه شهر مشهد در همه ابعاد برای مراجع تقلید و بزرگان نظام دغدغه آفرین است، گفت: خوشبختانه در حاشیه شهر مشهد مباحث اقتصادی، عمران، آبادانی و عمدتاً فرهنگی مور توجه ویژه مدیریت شهری مشهد قرار گرفته و خوشبختانه با اقدامات فرهنگی جوانان این مناطق آرامش خاطر پیدا می‌کنند.
آیت الله علم الهدی با تشکر از شهرداری و شورای شهر مشهد در مورد اهدای زمین برای احداث مهدیه رسول اکرم (ص)، عنوان کرد: مردم باید توجه داشته باشند که مجتمع مهدیه یک پایگاه عملیاتی بقیه‌الله در منطقه است و این تشکیلات در آینده مرکز حل همه مشکلات فردی، فرهنگی و اعتقادی خواهد بود و به صورت یک پایگاه انقلابی و فرهنگی در این مرزوبوم خودنمایی خواهد داشت و آثار و برکات ارزشمندی را به وجود می‌آورد و هر نو قدمی که سبب تسریع در ساخت‌وساز و توسعه این مجموعه شود یک‌قدم نسبت به ارادت به امام زمان (عج) است.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. در زمان پژمان مردم تازه معنی شهرداری و خدمت رو فهمیدن.شهر به نما اومد و همه با افتخار از شهر تعریف میکردن.همه جا صحبت از تمیزی و زیبایی مشهد بود
    ولی هیچکس ازش تو این مدت تقدیر نکرد.
    چرادردوره گذشته که عملکرد شهرداری خیلی مشهود بود از آقای پزمان تعریف و تمجیدوتقدیر که نشد بماند بلکه کلی انتقاد شد؟
    امیدوارم سایت مشهد تریبون عملکرد شورا و شهرداری رو مورد نقد قرار بده
    باتشکر از مشهد تریبون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *