صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / محمد جواد میری رسما سرپرست خانه هنرمندان مشهد شد
طراحی سایت در مشهد

محمد جواد میری رسما سرپرست خانه هنرمندان مشهد شد

گروه مدیریت شهری: همزمان با سالروز پیام امام خمینی‌(ره) به هنرمندان، وحید جلیلی معاون فرهنگی اجتماعی شهردار مشهد در حکمی محمد جواد میری را به عنوان سرپرست مدیریت هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی منصوب کرد.

 متن حکم به این شرح است؛

 برادر گرامی جناب آقای محمد جواد میری

سلام علیکم؛

با تشکر از زحمات جناب آقای مهندس عرفان به موجب این ابلاغ مسئولیت سرپرستی مدیریت هنری معاونت فرهنگی-اجتماعی شهرداری مشهد بر عهده ی جنابعالی قرار می گیرد.

امید است با مجموعه صلاحیت ها و سوابق فرهنگی و هنری که در شما سراغ دارم توان خود را برای بهینه سازی فرآیندها و اقدامات این مدیریت به کار گیرید.

هنر در خراسان بزرگ همواره ذیل حکمت و فرهنگ و در خدمت هویت و آیین بوده است.

15329_250_350

رهبر هنر پرور و فرزانه انقلاب اسلامی نیز مبتنی بر همین مبانی دینی و تاریخی سرچشمه ها و آرمان های مطلوب را به تفصیل بازگفته و تبیین کرده اند.

هنر «مشهد» به مثابه پایتخت معنوی کشور و قطب فرهنگی جهان اسلام و یکی از مبادی اصلی انقلاب پرشکوه اسلامی باید نقش پیشرو و خلاق در نیل به جایگاه ایده آل و نسبت درست هنر با جامعه و فرهنگ و سیاست و اقتصاد اسلامی را ایفا کند.

مرزبندی عملی با غرب زدگی و تحجر؛ از لوازم چنین آرزویی است. هنر مردمی و انقلابی ضمن التزام به معیارهای زیبایی شناختی متضمن آرمان های الهی و انسانی است.

شایان ذکر است زمینه سازی برای استفاده از همه ظرفیت های هنر و قابلیت های هنرمندان در رشته های گوناگون و تسهیل برخورداری آحاد جامعه از مواهب هنری از ماموریت های نهاد اجتماعی شهرداری است.

امید است با نیت خالصانه و عزم مجاهدانه در طول دوره مسئولیت شما، مدیریت هنری گام های بلندی را به سوی این آرمان متعالی تجربه کند.

 وحید جلیلی، معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار مشهد

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. گل بود به سبزه نیز آراسته شد

  2. پرونده هنر را تا دو سال دیگر بستیم.فاتحه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *