صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / سفرهای خارجی اعضای شورای شهر مشهد و سوال پیچ انتظاری هروی توسط خبرنگاران
طراحی سایت در مشهد

سفرهای خارجی اعضای شورای شهر مشهد و سوال پیچ انتظاری هروی توسط خبرنگاران

گروه مدیریت شهری: ظهر امروز محسن انتظاری هروی در پایان هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر مشهد در پاسخ به سوالات فراوان خبرنگاران در خصوص سفر حاج خلیل موحدی یک از اعضای شورای شهر به ایتالیا گفت: در کمیته سفرهای خارجی مدت هر سفر، هزینه سفر و دست آورد سفر مورد بررسی قرار می گیرد.

وی افزود: شهرداری مشهد قراردادهای خارجی مانند قطار شهری دارد و عضو اتحادیه های مختلف حمل و نقل و متروپلیس است لذا نگاه مثبتی به این سفرها داریم زیرا شهرداری باید در این مجامع و جلسات شرکت کند اما کلیه سفرها در کمیته سفرهای خارجی زیر ذره بین قرار می گیرد.

وی ضمن بیان اینکه در این دوسال تعداد سفرها زیاد نبوده است، بیان کرد: می توانید از روابط عمومی شهرداری یا جلالی فیاضی مسئول کمیته سفرهای خارجی شورای شهر اطلاعات دقیق سفرها را بگیرید اما کاری کرده ایم که در سفرهایی که جنبه آموزشی دارد 40 درصد یا حتی تا 50 درصد هزینه را خود عضو شورا بدهد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری در خصوص  اعزام 2 مترجم در برخی از سفرها و اینکه شماره پرواز این اعزام ها وجود دارد، گفت: مستندات خود را ارئه کنید.

همچنین یکی از خبرنگاران پرسید که آیا بهتر نیست برای سفر ایتالیا که مربوط به قطار شهری بوده از کمیسیون حمل و نقل فردی اعزام می شد که در شلوغی سوالات، پاسخ این سوال داده نشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: فاصله سفرها با دوره قبل زیاد است، من الان مقایسه نکردم اما سرجمع تعداد سفرها خیلی کمتر از دوره پیش است.

گفتنی است فایل صوتی مربوط به این خبر در گروه مشهد تریبون در شبکه مجازی تلگرام منتشر شده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *