صفحه اصلی / ورزشی / صدای تنها سالن استاندارد والیبال مشهد را بشنویم
طراحی سایت در مشهد

صدای تنها سالن استاندارد والیبال مشهد را بشنویم

سرویس ورزشی: با وجود اینکه انتظار می‌رود تا هیات والیبال استان خراسان رضوی و رییس این هیات، به تنها سالن استاندارد والیبال مشهد توجه ویژه‌ای داشته‌باشند اما رویه‌ای برخلاف انتظار در حال رخ دادن است.
در سالن مهران که تنها سالن دارای کف‌پوش مناسب و استاندارد والیبال  در شهر مشهد است، این روزها شاهدیم که مشکلات عدیده‌ای وجود دارد. از مشکلاتی مثل تمیز نبودن سالن و همچنین از بین رفتن رنگ‌آمیزی‌ روی سکوها  که بگذریم، متاسفانه برق مجموعه هر روزه در هنگام تمرین تیم سوپرلیگی ثامن‌الحجج (ع) با قطعی چندباره روبه‌رو می‌شود. در حالی‌که این قطع و وصل چندباره برق در طول 2 هفته تمرین ثامن‌الحجج (ع) اتفاق افتاده اما هنوز برای حل این مشکل از سوی مسئولان هیات والیبال خراسان رضوی حرکتی صورت نگرفته‌است.
نباید فراموش کنیم که چه از نظر جلوگیری از ایجاد اخلال بیشتر در تمرینات تیم والیبال ثامن‌الحجج (ع) و چه از نظر اینکه سالن مهران قرار است میزبان بالاترین سطح از مسابقات والیبال کشور باشد، شایسته است که مسئولان والیبال استان و شخص رییس هیات والیبال استان خراسان رضوی به این موضوعات در اسرع وقت رسیدگی کنند تا از نابودی به مرور سالن مهران جلوگیری شود.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *