صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / سفر یک عضو شورای چهارم مشهد به ایتالیا
طراحی سایت در مشهد

سفر یک عضو شورای چهارم مشهد به ایتالیا

گروه مدیریت شهری: حاج خلیل موحدی محصل به همراه چند تن از پرسنل شهرداری مشهد که در سفری چند روزه به ایتالیا رفته بودند، امروز به مشهد بازگشتند.

حسین کشیری مسئول اداره روابط خارجی شهرداری مشهد ضمن تایید این خبر، به مشهد تریبون گفت: چند تن از پرسنل قطار شهری و خلیل موحدی محصل عضو شورای شهر مشهد به عنوان ناظر هیات با مصوبه کمیته سفرهای خارجی به ایتالیا رفته بودند و امروز به مشهد بازگشتند.

وی افزود: این سفر در راستای آموزش در حوزه خط 2 قطار شهری و طبق قرارداد با شرکت خارجی صورت گرفته است و هر ساله باید چند نفر برای آموزش به این سفر بروند.

کشیری خاطر نشان کرد: آموزش کارکنان قطار شهری با هزینه شرکت ایتالیایی صورت می گیرد.

 

طراحی سایت در مشهد

7 نظرات

 1. سلام
  جناب موحد عوض رفتن به ایتالیا تا همین استانهای همجوار بروند ببینند دیگر هموطنان ما چطور شهر را مدیریت میکنند
  البته امیدوارم در خرج کزدن بیت العمال ولخرجی نکرده باشند
  ضمنا از جناب موحد پرسیده شود چه قسمت مهم از خط قطار شهری است که از ایتالیا آورده شده
  تا جایی که ما میدانیم قطعات قطار و ریل چینی است

 2. این ها هم فقط ادعا بودند

  کاش کمی تخصص گرا بشیم

  و در عمل مراقبت بیت المال باشیم نه در حرف

 3. ایشان ميگن پاك دست ترين شهرداري درتاريخ مشهد!!! حكايت احمدي نژاد كه ميگفت دولتش پاك ترين دولت هاست اينها هم همه ازهمان گروه هستن
  به اميد روزي كه انتخاب شورا درمشهد براساس آدم هاي متخصص و كاربلد ومتعهد صورت بگيرد نه براساس آدم هايي با لابي و سياسي كاري
  پژمان اگر به قول آقايان هرچه بود ولي مشهدي بود كار بلد بود متخصص بودووشهر مشهد ومشهدي هابايد سالها و سال درحسرت شهرداري مثل پژمان بمانند

 4. متاسفانه افراد سیاسی مثل ایشون فقط شعار دادن و تایید مدیران خود رابلد هستند
  پس بگو چرا از شهردار تعریف و تمجید کردند
  ولی آقای مهندس جوادی که انتقاد میکنند به سرعت توسط رسانه خود شهرداری و باند و باند بازی سرکوب میشوند
  متاسفم برای این سیستم ناکارآمد و سیاسی گرا

 5. نوش جان اقای خلیل موحدی محصل که به برکت فریادهای عدالت طلبانه اش سر از ایتالیا دراورد و قابل توجه همه کسانی که فکر می کنند در شورای شهر مشهد موج عدالت طلبی بیداد می کند.

 6. انتظاری هروی دلیل سفر اخیر یکی از اعضای شورای شهر به خارج از کشور را تعدد قراردادها با کشورهای خارجی عنوان کرد و افزود: به سبب تایید برخی قراردادها و خرید وسائل، اعضای شورای شهر مجبور به سفر خارجی می‌شوند.
  این جمله قصار رو اقای انتظاری در توجیه سفر اقای خلیل موحدی محصل ابراز داشتند و نتیجه گرفته می شود اقای موحدی مجبور شدن به این سفر اجباری با شرایط بد اب و هوایی بروند و تازه اگر درست فک کنید متوجه می شوید که ایشان به ما لطف هم کردند که رفتند.اگر نمی رفتن کی میخواست برای ما وسائل بخره یا کی میخواست حجمی از قراردادها رو تائید کنه.بابا یه کم انصاف داشته باشید.نمیدونم چرا همه سفرهای اجباری من و بابام یا به طرقبه یا به شاندیز.

 7. خرج برای سایرگروههااشکال داره برای پایداری حلال حلاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *