صفحه اصلی / سیاسی / موسویان در گفت و گو با مشهد تریبون: حمایت معنوی خود را از شورای موسوم به احیای گفتمان انقلاب در مشهد تکذیب می کنم/ حلقه انحرافی باعث شد تا زبان منافقین بر نیروهای انقلاب باز شود
طراحی سایت در مشهد

موسویان در گفت و گو با مشهد تریبون: حمایت معنوی خود را از شورای موسوم به احیای گفتمان انقلاب در مشهد تکذیب می کنم/ حلقه انحرافی باعث شد تا زبان منافقین بر نیروهای انقلاب باز شود

مصاحبه: پس از انتشار مصاحبه ای با شخصی با نام رامین قانع که در خصوص شورای احیای گفتمان انقلاب در مشهد سخنانی را مطرح نمود، سید وحید موسویان مدیر کل سابق امور اجتماعی فرهنگی استانداری خراسان رضوی در واکنش به این مطلب با مشهد تریبون به گفت و گو پرداخت.

موسویان به خبرنگار ما گفت: تاکید رهبر حکیم انقلاب  به مقابله با طراحی جدید دشمن برای نفوذ به داخل کشور و هوشیاری در برابر تخریب تفکر و عناصر انقلابی است به ویژه نفوذ فرهنگی و تکرار این موضوع در بیانات رهبری در ماه های اخیر نشان از خطری بزرگ دارد که نیروهای انقلاب نباید نسبت به آن حتی یک لحظه غفلت کنند.

وی افزود: مقام معظم رهبری تاکید دارند که نیروهای انقلاب مقابل جریان هایی که قصد به حاشیه بردن آنها را دارند، ایستادگی کنند و سنگرهای جبهه جنگ نرم را محکم تر حفظ نمایند.

مشاور فرهنگی شهردار مشهد ضمن بیان اینکه رهبری در خصوص نفوذ آمریکا در مراکز تصمیم گیری کشور هشدار داده اند، اذعان داشت: امروز خط و تفکر انقلابی نیاز به مرزبانی فرهنگی دارد.

وی در تبیین شاخصه های انقلابی گری از دید رهبری گفت: استکبار ستیزی، ساده زیستی، حمایت از محرومین و مستضعف نوازی مردم داری و هوشیاری و حضور در صحنه شاخصه های یک فرد انقلابی است اما شاخصه اصلی و محوری اطاعت محض از ولی امر و حرکت در راستای مطالبات ایشان است.

وی بیان کرد: اگر کسی میخواهد گفتمان انقلاب اسلامی را احیا کند باید واقعا سرباز رهبری باشد و سابقه شفافی در فهم عملی و سربازی واقعی ایشان داشته باشد و نباید در سوابق آن فرد نقاط ابهام آمیز و تاریک در ولایت پذیری  وجود داشته باشد.

موسویان بیان کرد: افرادی که امروز داعیه احیا گفتمان انقلاب را دارند نباید نسبت به بیانات رهبری گزینشی عمل کنند و ضمن مرزبندی با جریانهای انحرافی باید در این مسیر از ارشادات علمای اهل بصیرت و مجتهدین انقلابی بهره ببرند.

وی ضمن بیان اینکه جریان سیاسی ای مورد قبول است که بتواند بین نیروهای انقلاب وحدت ایجاد کند، این پرسش را مطرح کرد: این چه مدل احیای گفتمان انقلابی است که بخش عمده ای از نیروهای شاخص و فعال انقلاب آن را قبول نداشته و به همکاری با آن تمایل ندارند و یا با همکاری با آن مخالف هستند.

مدیر کل سابق امور زائرین استانداری خراسان رضوی ادامه داد: بنده هیچ اطلاعی از شورای موسوم به احیای گفتمان انقلاب در مشهد و خراسان ندارم و نمیدانم دارای چه ساز و کاری هستند و نه در محافل آنها دعوت شده و صد البته نسبتی با ایشان نداشته و ندارم.

وی ضمن بیان اینکه علاقه و تعلق قلبی به تفکر اصولگرایی ناب و  انقلابی و بابصیرت دارم و عضو دسته و گروه انتخاباتی نیستم، افزود: در حال حاضر در ستاد راه اندازی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی مشغول به فعالیت هستم و اعلام می کنم که در هیچ جلسه ای این شورا شرکت نکرده ام و حتی حمایت معنوی خود را از این تشکیلات مطلقا تکذیب می نمایم.

موسویان خاطر نشان کرد: متاسفانه حاشیه سازی ها در اواخر دولت دوم آقای احمدی نژاد و به ویژه حلقه انحراف در نزدیکان ایشان به وحدت نیروهای انقلاب ضربه زد و فرصت بی نظیری را برای تحقق آرمانهای امام و رهبری ضایع کرد لذا اکنون نیز هرگونه ایجاد تفرقه بین نیروهای انقلابی و مخلص حضرت آقا را امتداد انحراف میدانم.

وی تصریح کرد: حلقه انحرافی باعث شد تا زبان منافقین جدید بر نیروهای انقلاب  و علمای حامی گفتمان عدالت و خواص رهبری و نظام اسلامی باز شود و متاسفانه بسیاری از طعنه ها و متلک هایی که در چند سال اخیر منافقین جدید به ویژه پدرخوانده فتنه 88  متوجه نیروهای انقلاب می کنند متوجه کاردکرد منفی این جریان است.

وی ادامه داد: صد البته بنده و اکثر جوانان انقلابی از حمایت از شعارعدالت و گفتمان سوم تیر سال84 پشیمان نیستیم چراکه به تکلیف خود عمل کردیم اما باید بدانیم با همدلی عناصر ناب و مخلص و بی ادعا امام و رهبری و با مدل حماسه 3  تیر سال 84 میتوان گفتمان انقلاب را احیا کرد نه با حاشیه آفرینی بی مورد و خروج از مسیر رضایت امام خامنه ای حفظه الله .

مدیر قرارگاه فرهنگی ولی امر در پایان تصریح کرد: خوشبختانه در سالهای گذشته مشهد فضای بسیار مناسبی برای پرچمداری تفکر انقلاب و اسلام ناب دارد و نیروهای پرانگیزه و هوشمند و جوانان اصولگرا در این شهر در خط مقدم انقلاب هستند و علمای دینی و مجتهدین اهل بصیریت همچون حضرت آیت الله علم الهدی فصل مشترک  فعالیت های فرهنگی و ارزشی نیروهای انقلابی مشهد مقدس بوده و خاکریز مستحکمی در برابر رخنه و جولان عناصر فتنه گر و انحراف آفرین و زاویه دار با نائب امام عصر (عج)و خط ولایت می باشند.

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. عجب روزگاري شده!
    طرف تا زماني كه مدير كل دولت احمدي نژاد بود انحرافي نديده بود
    جايگاه ايشان در بين مردم و پايگاه اجتماعي اش كجاست كه حالا حمايت معنوي اش اينقدر مهم شده؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *