صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / شهردار مشهد: دستاوردهای دفاع مقدس را باید برای جوانان به تصویر بکشیم
طراحی سایت در مشهد

شهردار مشهد: دستاوردهای دفاع مقدس را باید برای جوانان به تصویر بکشیم

گروه مدیریت شهری: شهردار مشهد گفت: نسل‌های جدید انقلابی اسلامی نیاز دارند تا دستاوردهای دفاع مقدس را به شکلی به تصویر بکشانیم تا جوانان ما بدانند گذشتگان آنها چه همت بلندی داشتند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید صولت مرتضوی شب گذشته در مراسم افتتاح نمایشگاه داستان ایستادگی کوهسنگی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آبگیری دریاچه کوهسنگی همزمان با هفته دفاع مقدس انجام شد و ما با نام شهدای غواص بهره‌برداری از آن را اعلام کردیم.
وی افزود: در آستانه هفته دفاع مقدس با همکاری شهرداری، بنیاد حفظ آثار ارزش‌های دفاع مقدس و نیروهای نظامی و انتظامی نمایشگاه داستان ایستادگی با موضوع شهدای غواص در مکانی که به برای باغ‌موزه دفاع مقدس شهر مشهد در نظر گرفته‌شده، آغاز به کارکرده است.
شهردار مشهد بیان کرد: امیدواریم این نمایشگاه سبب رضایت زائران و مجاوران حرم رضوی شود و از سویی دیگر روح شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی را از ما راضی کند.
مرتضوی گفت: نسل‌های جدید انقلاب اسلامی نیاز دارند تا دستاوردهای دفاع مقدس را به شکلی به تصویر بکشانیم تا جوانان ما بدانند گذشتگان آنها چه همت بلندی داشتند تا در یک جنگی نابرابر در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرده و پوزه دشمن را به خاک مالیدند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *