صفحه اصلی / سیاسی / گفته های یک حامی احمدی نژاد از فعالیت های شورای احیای گفتمان انقلاب اسلامی در مشهد
طراحی سایت در مشهد

گفته های یک حامی احمدی نژاد از فعالیت های شورای احیای گفتمان انقلاب اسلامی در مشهد

مصاحبه: چندی پیش خبرگزاری تابناک رضوی مطلبی مبنی بر آغاز فعالیت های سیاسی حامیان محمود احمدی نژاد در مشهد را منتشر کرد که این مطلب مورد توجه ویژه سایر رسانه های مجازی و مکتوب قرار گرفت و آن مطلب به دفعات بازنشر گردید.

در این زمینه رامین قانع که خود را عضو شورای مشورتی احیای گفتمان انقلاب اسلامی معرفی می کند، در گفت و گو با مشهد تریبون در خصوص نوع فعالیت حامیان احمدی نژاد در مشهد مطالبی را عنوان کرد.

وی به خبرنگار ما گفت: دکتر محمود احمدی نژاد در سال 93 به فکر ایجاد تشکیلاتی با عنوان احیای گفتمان انقلاب اسلامی افتاد تا خارج از جناح بندی های سیاسی در راستای ترویج اندیشه های امام فعالیت نماید.

وی افزود: این روند ادامه داشت تا مقام معظم رهبری در مراسم ارتحال امام (ره) در خصوص تحریف اندیشه های امام هشدار دادند لذا کار این تشکیلات با جدیت بیشتری ادامه پیدا کرد.

قانع ضمن بیان اینکه تشکیلات ما برای انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی هیچ برنامه ای ندارد، اذعان داشت: در فرودین 94 با حضور ثمره هاشمی شورای ما شکل گرفت و جلسات به شکل مستمر ادامه داشته است، اخیرا هم جلسه ای با حضور دکتر الهام داشته ایم.

811818930_92281

وی ضمن اشاره به اینکه برای معرفی اعضای این شورا محدودیت دارم، افزود: افرادی همچون علی اصغر عنابستانی و سید وحید موسویان در این شورا نیستند اما با جریان ما موافق هستند و از حمایت های معنوی ایشان بهره مند هستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که بدنه تشکیلات شما آیا ارتباطی با نهادهای شهر مشهد دارد یا خیر، گفت:  هرکسی که کار سیاسی انجام میدهد بلاخره یک شغلی دارد که از آن طریق درآمد زایی کند، لذا اگر کسی شغلی در شهرداری دارد و خارج از ساعات اداری کار سیاسی انجام بدهد نباید محکوم شود، بنده خودم کارمند غیر رسمی شهرداری مشهد هستم و فعالیت های من ربطی به شهرداری ندارد و جلسات سیاسی هم خارج از ساعات اداری برگزار می شود.

قانع ادامه داد: متاسفانه برخی از اعضای شورای شهر که مشکل شخصی با برخی در شهرداری دارند برای ستاد مشهد 2017 مشکلاتی ایجاد کرده اند و میخواهند این مسائل را به کار گره بزنند که غیر اخلاقی است.

 وی پایان خاطر نشان کرد: ما در شورای احیای گفتمان انقلاب اسلامی کار پژوهشی انجام میدهیم و جلسات را به شکل عمومی و خصوصی برگزار می کنیم و هرکسی که علاقه مند باشد را می پذیریم.

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. دفتر دار … است

  2. ايشون همون عكاس …نيستند?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *