صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / فاطمی حمایت شهرداری و شورای شهر از فعالیت های انتخاباتی احمدی نژاد در مشهد را رد کرد
طراحی سایت در مشهد

فاطمی حمایت شهرداری و شورای شهر از فعالیت های انتخاباتی احمدی نژاد در مشهد را رد کرد

گروه مدیریت شهری: پس از انتشار اخباری مبنی بر فعالیت انتخاباتی هواداران محمود احمدی‌نژاد در مشهد مقدس و حمایت برخی نهادها از جمله شهرداری مشهد از این فعالیت‌ها، یک عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: هر گونه استفاده از بیت المال برای انجام اهداف سیاسی در شورا و شهرداری اشکال شرعی دارد.
 
حجت‌الاسلام مجید فاطمی‌ارفع در خصوص انتشار برخی اخبار مبنی بر حمایت شهرداری مشهد از فعالیت‌های انتخاباتی هواداران رئیس جمهور سابق کشورمان اظهار کرد: من قطعا انجام اینگونه موارد را هم در شورا و هم در شهرداری تکذیب می کنم و اگر کسی مدعی وجود چنین فضایی در شهرداری و شورا است، با مصداق به ما نشان دهد.
وی افزود: اینکه برخی افراد اتهامی را در جهت ایجاد فضای بد می کنند و بدون مصداق سخن می گویند، خلاف اخلاق حرفه ای و رسانه ای است.
فاطمی ارفع با بیان اینکه ما در زندگی شخصی گرایش‌های سیاسی خاصی را داریم اما در فضای کاری آن ها را مدنظر قرار نمی دهیم، عنوان کرد: بر اساس مبانی دینی، شرعی، اسلامی و … هر گونه استفاده از بیت المال برای اجرای اهداف سیاسی اشکال شرعی دارد و اینگونه مسائل به هیچ عنوان نباید اتفاق بیفتد.
این عضو شورای اسلامی شهر مشهد خاطرنشان کرد: چند ماه بیشتر به انتخابات نمانده است و تاکنون هم شورا و شهرداری اعمالی جز خدمت به مردم مشهد انجام نداده‌اند؛ باید برای اینگونه موضوعات نه تنها در شورا و شهرداری بلکه در استانداری، فرمانداری و … حساسیت های لازم وجود داسته باشد.
وی تاکید کرد: اگر چنین فعالیت هایی انجام شود و از فضاهای کاری سوء استفاده شود، قطعا چنین حرکاتی محکوم هستند.
منبع : ایسنا
طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *