صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / لطفی: مرتضوی توانست از ارتباطات ملی خود به خوبی به نفع شهر مشهد استفاده نماید
طراحی سایت در مشهد

لطفی: مرتضوی توانست از ارتباطات ملی خود به خوبی به نفع شهر مشهد استفاده نماید

گروه مدیریت شهری:علی اصغر لطفی رئیس کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر مشهد در گفت و گو با مشهد تریبون گفت: حدودا 2 سال پیش انتخاب شهردار مشهد به عنوان یک چهره ملی مد نظر قرار گرفت تا در نهایت صولت مرتضوی انتخاب شد.

وی افزود: به طور مثال وی توانست در چندین مرحله مجوز فروش اوراق مشارکت را بگیرد که بسیار فرآیند پیچیده ای است و نیازمند ارتباطات گسترده است.

لطفی خاطر نشان کرد: مرتضوی با ارتباطات کلان خود شخصیت های مطرح نظام را به مشهد آورده است و در جهت تحقق اهداف شهر با آنها همکاری داشته است.

وی ضمن بیان اینکه در کل به دنبال یک شهردار انقلابی و حزب اللهی بودیم، اذعان داشت: البته انتقاداتی نیز به عملکرد وی وارد است اما انسان باید خودش را جای فرد بگذارد و ببیند که می توانست بهتر عمل کند یا نه و شاید اگر ما هم جای ایشان بودیم با شرایط موجود همین وضعیت بود.

لطفی بیان کرد: از لحاظ اخلاقی  از مرتضوی بی احترامی و بی اعتنایی ندیدم و برای او احترام زیادی قائل هستیم اما انتقاداتی را هم بر عملکرد وی وارد می دانیم.

وی در پایان استفاده بهینه از ظرفیت سازمان اتوبوسرانی و بوستان ها را برای انتقال مفاهیم فرهنگی و بهره گیری لازم  از 3000 بسیجی و 800 ایثار گر در شهرداری مشهد را از خواسته های منطقی دانست که شهردار باید نسبت به آنها اقدام نماید.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *