صفحه اصلی / ورزشی / نیما نکیسا سرپرست تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد شد
طراحی سایت در مشهد

نیما نکیسا سرپرست تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد شد

سرویس ورزشی: معاون ورزشی باشگاه سیاه‌جامگان ابومسلم، «نیما نکیسا» را به عنوان سرپرست تیم فوتبال این باشگاه معرفی کرد.

حسین نخعی‌شریف گفت: بعد از مذاکراتی که با مدیران سیاه‌جامگان ابومسلم برای بحث معاونت ورزشی و مدیریت تیم داشتم، قرار بر آغاز یک همکاری خوب شد.

وی افزود: با برگزاری جلسات مختلف و بررسی جوانب این مسئولیت‌ها به این نتیجه رسیدیم آن‌چه قرار است در حوزه معاونت ورزشی انجام شود، یک بحث گسترده خصوصاً در حوزه تیم‌های پایه و آکادمی است.

وی ادامه داد: به واقع اگر قرار است در حوزه تیم‌های پایه کار بزرگی صورت گیرد، بایستی به طور مستقل و در قالب یک تشکیلات جداگانه این ماجرا پیشروی کند، در غیر این صورت در بخش آکادمی، مثل گذشته دچار شعارزدگی خواهیم شد.

نخعی‌شریف ادامه داد: با این شرایط از آقای عباسی خواستم از حضور من روی نیمکت به عنوان سرپرست تیم صرف نظر کرده و این فرصت را بدهد که یک آکادمی قدرتمند و البته به معنای واقعی بسازیم.

معاون ورزشی سیاه‌جامگان ابومسلم افزود: از همین امروز کارهای اداری و زیرساختی آکادمی و نظارت بر امور ورزشی باشگاه، توسط من آغاز و بحث سرپرستی تیم توسط یکی از چهره‌های ملی فوتبال کشورمان «نیما نکیسا» انجام خواهد شد؛ اتفاقی که به نظرم سرمنشاء موفقیت برای سیاه‌جامگان ابومسلم خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بدون تردید حضور «نیما نکیسا» در کادر مدیریتی باشگاه، به عنوان سرپرست تیمی که خودش روزگاری در آن توپ می‌زده، باعث کمک به نماینده خراسان در لیگ برتر خواهد شد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *