صفحه اصلی / ورزشی / مهاجم جوان سیاه جامگان در گفت و گو با مشهد تریبون: دوست دارم در داربی مشهد به تیم سابقم گل بزنم
طراحی سایت در مشهد

مهاجم جوان سیاه جامگان در گفت و گو با مشهد تریبون: دوست دارم در داربی مشهد به تیم سابقم گل بزنم

سرویس ورزشی: حسین زامهران بازیکن جوان و آتیه دار مشهدی که با پیام خراسان بصورت جدی خودش را به فوتبال دوستان مشهدی معرفی کرد یکی از امیدهای شهر مشهد برای رسیدن به پیراهن تیم ملی است.

باتوجه به نزدیک شدن زمان دربی مشهد گفت و گویی با این جوان محجوب و تکنیکی سیاه جامگان انجام داده ایم  که توجه شما را به آن جلب میکنیم.

مشهد تریبون: آقای زامهران لطفا درمورد وضعیت خودتون در تیم و شرایط تمرینی این روزهای سیاه جامگان برای مخاطبان ما توضیح بدهید. 

تعطیلی 20 روزۀ لیگ فرصت مناسبی بود که ما تمرینات فشرده ای رو انجام بدیم و با تفکرات مربی جدید بیشتر آشنا و هماهنگ  شویم.یک بازی دوستانه هم با پیام وحدت انجام دادیم که پیروز شدیم.خودم هم وضعیت خوبی دارم و علیرغم مصدومیت جزئی شرایط مناسبی برای همراهی تیم دارم.

مشهد تریبون:تغییرات فنی  و حضور رمضانی در رأس امور را چطور ارزیابی میکنید؟

فکر میکنم با توجه به حضور چند سالۀ آقای رمضانی در کنار مجموعه ی تیم و شناخت کافی ایشان از شرایط موجود بهترین انتخاب صورت گرفته است.

مشهد تریبون:وضعیت شما با حضور سرمربی جدید با گذشته متفاوت خواهد بود؟

من بعنوان یک بازیکن در صورت نیاز سرمربی با جان و دل بازی خواهم کرد و جواب اعتماد ایشان را خواهم داد چرا که انگیزه های زیادی برای کسب موفقیت به همراه سیاه جامگان دارم.

 مشهد تریبون:تاکنون باشگاه چقدربه تعهدات خود در قبال بازیکنان عمل نموده است؟

خدارو شکر با تلاش مالک محترم و مسئولان تیم بخشی از قراردادها پرداخت شده و فکر نمیکنم از این بابت مشکلی داشته باشیم.از مسئولان استانی تقاضا میکنم تیم ما را تنها نگذارند و حمایت های لازم را انجام دهند تا بتوانیم شرایط ایده آلی برای شهرمان در لیگ برتر فراهم کنیم.

مشهد تریبون:دربی پیش رو را چطور میبینید؟ 

حساسیت هایی هست اما برای ما پیروزی مهم است و ما با تمام توان سعی در کسب پیروزی خواهیم داشت. در زمان حضورم در پدیده زیاد فرصت بازی پیدا نکردم اما ناامید نشدم  در صورت حضور در ترکیب تیم مطمئن باشید باانگیزه ی بالایی بازی خواهم کرد.

مشهد تریبون:قول گلزنی میدهی؟

دوست دارم در داربی به تیم سابقم گل بزنم و هواداران را خوشحال کنم.

مشهد تریبون:به نظر شما در پایان نیم فصل چه جایگاهی در جدول رده بندی خواهید داشت؟

قطعا در نیمۀ بالای جدول و در بین 10 تیم خواهیم بود و با لطف خدا و حمایت های هواداران این جایگاه دور از دسترس نخواهد بود.

مشهد تریبون:از اینکه در این گفتگو شرکت کردید متشکریم و برایتان آرزوی موفقیت داریم.

من هم از شما و دست اندرکاران سایت خوب مشهد تریبون تشکر میکنم و امیدوارم با حمایت رسانه های شهرمان از طریق فوتبال فرهنگ رضوی را در کشور بیشتر از گذشته منتشر کنیم.

گفت و گو از بونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *