صفحه اصلی / ورزشی / نگاهی به وضعیت نمایندگان مشهد در لیگ دسته دو فوتبال کشور
طراحی سایت در مشهد

نگاهی به وضعیت نمایندگان مشهد در لیگ دسته دو فوتبال کشور

سرویس ورزشی: بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره تیم فوتبال نسل ابومسلم واگذار شد. البته اما و اگرهای این واگذاری همچنان پابرجاست!

به نظر میرسد استقبال خوبی از سوی بخش خصوصی برای حضور در این عرصه وجود نداشته  و با توجه به فرصت کوتاه ،اداره ورزش و جوانان گزینه ی مناسبی برای سپردن امورات  مربوط به این تیم  نداشته است.

بد نیست به گذشته ی نه چندان دور در فوتبال مشهد اشاره کنیم وقتی پیام مشهد به همین دلیل و با  نظر غیر کارشناسی  رئیس سابق اداره کل تربیت بدنی(اداره ورزش و جوانان)به فردی غیر فوتبالی واگذار شد که او نیز بعد از زمان کوتاهی، بی پولی و عدم حمایت مسئولان استان را بهانه قرار داد و تیم را به حال خود رها ساخت و در آن بحبوحه سرمربی فعلی نسل ابومسلم به مالک آن زمان پیام عنوان کرد در صورت حضور در راس تیم  مبلغ 300 میلیون تومان به تیم تزریق میکند.عباس چمنیان با شنیدن این موضوع و برای رسیدن بازیکنان به حق وحقوقشان استعفا کرد تا مربی جدید بیاید و به وعده اش عمل کند.او آمد با سر و صدای فراوان 4بازی و کسب فقط 1امتیاز نتیجه ی حضور ایشان بود و حتی 1ریال هم به تیم تزریق نکرد ، نهایت هم اخراج شد.

اکنون باید امیدوار بود که این ماجرا برای نسل ابومسلم تکرار نشود و تماشاگران مشتاق مشهدی با استرس های فصل قبل خداحافظی کنند و امیدشان برای صعود هرروز پررنگ تر شود.

و اما پیام وحدت که همچنان سعی در اتصال خود به پیام اصیل و قدیمی مشهد دارد این روزها به کاشمر کوچ کرده است و با جذب نفراتی با تجربه اما پا به سن گذشته سعی در جبران ناکامی های دو فصل اخیر دارد .سرمربی این تیم که  مدتها بعنوان دستیار در تیم های مختلف استان حضور داشته روزهای خوبی را برای تیمش پیش بینی کرده است و از حمایت مسئولان شهرستان کاشمر برای میزبانی بازیهای این تیم خبر داده که این یک تحول اساسی در فوتبال شهرستانهای استان میباشد.

تا به امروز حامی مالی مشخصی برای پیام وحدت مشخص نشده است و این نکته، پاشنه ی آشیل این تیم خواهد بود و مسلما  مدیریت این تیم باید نسبت به حل این معضل در کوتاهترین زمان چاره اندیشی کند و مسیر را برای ارائه ی بازیهای خوب و در شـان فوتبال استان فراهم کند.

بی شک حمایت تمام قد ریاست هیات فوتبال و رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان بخشی از دغدغه های این دو تیم را از بین خواهد برد  و علاقمندان به این دو باشگاه را برای حضور در سکوها ترغیب مینماید.

گروه ورزش سایت مشهد تریبون برای تمام نمایندگان مشهد حاضردر مسابقات ورزشی مختلف در هر سطحی آرزوی موفقیت دارد.

امیدواریم نقدهای مابه اصلاح برخی معضلات و مشکلات موجود در ورزش شهرمان کمک کند.

یونس مسعودی

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. مثل خیلی از حوزه‌های دیگر، حوزه فوتبال هم در مشهد دچار بی‌سامانی است و مسؤولین مربوطه نتوانسته‌اند سر مسایل داخلی خودشان به تفاهم برسند و جو همدلی را ایجاد کنند.
    در ضمن خیلی خبر خوشحال‌کننده‌ای است که آقای یونس مسعودی، کاپیتان سابق تیم پیام، سرویس ورزشی مشهد تریبون را اداره می‌کنند و یادداشت می‌نویسند.
    مطمئنم که حرف‌های زیادی برای گفتن از فوتبال شهرمان دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *