صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / قابل توجه برخی از اعضای شورای شهر: اظهارنظر در مورد گذشتگان خلاف نظر رهبری است
طراحی سایت در مشهد

قابل توجه برخی از اعضای شورای شهر: اظهارنظر در مورد گذشتگان خلاف نظر رهبری است

گروه مدیریت شهری: متاسفانه برخی از اعضای شورای چهارم اسلامی شهر مشهد  در برخی از مقاطع شروع به نقد مدیریت شهری گذشته کرده و حتی تهمت های  اثبات نشده زیادی به آنها وارد کرده اند.

فازغ از اینکه این بخواهیم صحت یا دروغ بودن اتهامات وارده را بررسی کنیم،  به این افراد باید یادآوری کنیم که این چنین رفتاری بر خلاف نظر رهبری است.

اخیرا نیز مصاحبه ای از یکی از اعضای شورای شهر مشهد منتشر شد که در خصوص دوره قبلی مدیریت شهری سخن گفته بود. همچنین قبل تر از این نیز مصاحبه هایی در خصوص اختلاس مدیریت شهری گذشته منتشر شده بود.

این اظهارات در حالی است که مقام معظم رهبری بارها بر این موضوع تاکید کردند که اعضای شورای شهر و مدیران شهری در خصوص گذشتگان اظهار نظر نکنند.

مقام معظم رهبری می فرمایند:

این که شورای قبلی و شهردارِ قبلی چکار کرد اصلاً نباید در کارها و تبلیغاتِ شما بیاید؛  کاری به کار آنها نداشته باشید. بلاخره مرکز و مرجعی برای رسیدگی به کارهای افراد و سازمان ها و اشخاص وجود دارد، اگر وظیفه باشد و لازم بدانند به وظایف خود عمل می کنند. شما خود را در خط و جهت مستقیم قرار دهید و حرکت کنید و به مردم بگویید. (19 اسفند ماه سال 81 خطاب به اعضای شورای شهر )

امیدواریم اعضای شورای شهر مشهد با توجه به شعار ولایت مداری که میدهند در عمل نیز آن را رعایت نمایند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *