طراحی سایت در مشهد

روزی؛ روزگاری مشهد…!

سرویس شهر: حال و روز این روزهای مشهد خیلی بی شباهت با روز های نه چندان دور دولت های نهم و دهم نیست. دولت های که به ادعای دولتمردان آن پاک ترین، پرکارترین و جوان ترین دولت جمهوری اسلامی ایران بود. دوره ای که در آن دوره بگم بگم ها نامگذاری شد و اتفاقاتی چون یکشنبه سیاه مجلس شورای اسلامی یا در درآوردن نام دانه درشت ها از جیب و یا نشان دادن آمار و ارقام ساختگی بود.

برای ما مردم این مسایل خیلی ناملموس و بیگانه نیست. روزی و روزگاری در سطح ملی؛ روزی و روزگاری در سطح منطقه ای و شهری!!!

آدم های آن دوره به آدم های این دوره خیلی متفاوت نیستند، در این شهر هستند کسانی چون احمدی نژاد، مشایی، شریف زاده، رحیمی و … با رسانه هایی چون لوکالیزه وطن امروزکه حال نمونه های مشابه آن در مشهد وجود دارد و به راحتی می توان آن ها را دید، فقط کافی است کمی دقت داشته باشیم. از آن دولت ها دو سال است که می گذرد و هر روز موضوعی جدیدی طرح مسئله می شود. یک روز بابک زنجانی ها، یک روز گم شدن دکل نفتی، یک روز خاوری، یک روز مفاسد ستاد سهیمه بندی بنزین و یک روز برداشت های شبانه از خزانه و بانک مرکزی و همچنین موضوعات مناطق آزاد و … خلاصه هر روز یک موضوع و مسئله بروز می کند و چند وقتی جامعه را در تب و تاب آن روزها فرو می برد. اگر دقت داشته باشید این فضا دقیقا در مشهد هم وجود دارد، آدم های احمدی نژادی، رسانه های وطن امروزی و بگم بگم های بی پایان عده ای که تبلیغ کار خود را به دلیل نداشتن محتوا در تخریب گذشتگان می بینند.

این روزها دو باره بازار تخریب داغ است و هر از چندگاهی این سخنان تبدیل به خبر می شود، اخباری که شاید برای مردم مشهد دیگر جذابیت نداشته باشند و بیشتر به آن فکر می کنند که چه شد که این شد؟

و اینک روزی؛ روزگاری مشهد …؟

طراحی سایت در مشهد

یک نظر

  1. یادداشت دردمندانه‌ای بود.
    به نظر می‌رسد فضای سیاسی مشهد به یک خانه‌تکانی حسابی نیاز دارد؛ هم در نمایندگان مجلس، هم در نمایندگان شورا و هم در ساختار مدیریت شهری.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *