صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / رضوی کیا: روز زیارتی امام رضا(ع) به عنوان روز ملی زیارت تعیین شود
طراحی سایت در مشهد

رضوی کیا: روز زیارتی امام رضا(ع) به عنوان روز ملی زیارت تعیین شود

مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد گفت: روز زیارتی امام رضا(ع) به عنوان روز ملی زیارت تعیین شود.
مهدی رضوی‌کیا با بیان این مطلب در گفتگوی زنده رادیویی «شهر ما» که از صدای خراسان رضوی پخش شد، اظهار کرد: درخواست تعیین روز زیارتی امام رضا(ع) به عنوان روز ملی زیارت به شورای فرهنگ عمومی ارسال شده است و هدف شهرداری مشهد از ارائه تبلیغات محیطی آن است که به این روز توجه بیشتری شود و یادآوری در این خصوص صورت گیرد.
وی به برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات به زوار و مجاوران در این روز اشاره کرد و ادامه داد: ویژه برنامه «قرار زیارت» به مناسبت بیست و سوم ذی‌الحجه برگزار می‌شود؛ این ویژه برنامه به رسم همجواری با حضرت رضا (ع) برگزار می‌گردد تا مشهدی‌ها و عاشقان امام هشتم (ع)، نایب‌الزیاره مشتاقان و طالبان زیارت باشند. همچنین این اقدام به نیابت از علما، فضلاء و شهدای اسلام و ایران برگزار می‌گردد.
مدیر روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری مشهد ادامه داد: دپوی اتوبوس در مسیرهای منتهی به حرم مطهر برای ارائه سرویس به نمازگزاران در روز دوشنبه شانزدهم شهریورماه جاری صورت خواهد پذیرفت تا کار نقل و انتقال زائران به خوبی صورت گیرد.
رضوی‌کیا خاطرنشان کرد: کلیه تاکسی‌های خطوط ویژه اطراف حرم مطهر رضوی در روز بیست و سوم ذی‌القعده به مناسبت روز زیارتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) آماده‌باش خواهند بود.
وی اضافه کرد: علاوه بر به کارگیری 1000 دستگاه تاکسی در این محدوده، تعداد 100 دستگاه ون نیز جهت جا به جایی مسافران فعال خواهند بود و به تمامی شبکه‌های بیسیم و همچنین مبادی ورودی، برای سرویس‌دهی آماده‌باش داده شده است.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *