صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / واکنش شدید عامری فرد به سخنان یزدان بخش
طراحی سایت در مشهد

واکنش شدید عامری فرد به سخنان یزدان بخش

گروه مدیریت شهری: محمود عامری فرد عضو شورای شهر مشهد امروز در مورد سخنان مسئول کمیته اقتصادی جمعیت دوستداران توسعه مشهد الرضا بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به قرار زیر است:
به عنوان یک عضو شورای اسلامی شهر مقدس مشهد از همه فرهیختگان حوزه و دانشگاه و نخبگان و دلسوزان و مدیران متعهد شهری که در طول 2 سال عمر شورای چهارم ما را مورد لطف خود قرار داده و با شرکت در مباحث تخصصی و کارشناسی به پیشبرد امور شهری کمک کرده‌اند تشکر می‌کنم و پیشاپیش دست آنانی را که دوست دارند در توسعه شهر عالم آل محمد (ص) حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) کمک بنمایند را به گرمی می‌فشارم.
اما امروزه عده‌ای که خود را شکست خورده در انتخابات شوراها می‌دانند به اسم دلسوزی توسعه شهری مبادرت به عقده‌گشایی نموده و هرروز به نحوی لب به انتقاد، گلایه، سیاه‌نمایی، تهمت و افترا نسبت به شورای اصولگرای شهر مشهد و شهردار محبوب و انقلابی آن می‌زنند.
یک روز به اسم دفاع از جامعه‌ی فرهنگ و ادب در کمال بی‌ادبی و بی‌اخلاقی منتخب شورای شهر مشهد یعنی شهردار و سکان‌دار مدیریت این شهر مقدس را با بی‌حرمتی مورد اهانت قرار می‌دهند؛ شهرداری که در مدت عمر کوتاه خدمتی خود پروژه‌های بزرگ عمرانی، خدماتی و بهداشتی را با سرانگشت تدبیر به سرانجام رسانده و با توجه ویژه به مناطق محروم حاشیه شهر، مباحث فرهنگی، مسجدمحوری، تقویت بنیاد زائر و ساخت زائرسرای ارزان‌قیمت موجبات رضایت مدیران شهری، کشوری، علما و مراجع و مردم ولایتمدار مشهد را باعث شده است.
یک روز در وصف و دفاع از زالوصفتانی که چنگال کثیف خود را به بیت‌المال انداخته و منافع این شهر را سال‌ها به نفع خود مصادره کرده بودند مرثیه خوانی نموده که اینان سرمایه‌گذار هستند و چرا همچون گذشته بیت‌المال را به پای آنان نمی‌ریزید و سرمایه‌گذاران را فراری می‌دهید؟
یک روز در دفاع از آنانی که در عرصه ساخت‌وساز با زیرپا گذاشتن قوانین شهرسازی اقدام به تخلفات ساختمانی کرده و سود خود را در تخلف انگاشته‌اند مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد را به باد انتقاد گرفته که چرا قیمت جریمه تخلف متخلفان را بالا برده‌اید و زمینه تخلف را کم کرده‌اید و به این وسیله در غم رکود اقتصادی اشک می‌ریزند و امروز جریانی موسوم به جمعیت دوستاران توسعه مشهد در جسارتی بزرگ به مقام شامخ شهیدان گمنام مدفون در جبل‌النور بوستان کوهسنگی اقدام به هتاکی نموده است.
اینان به خیال شوم در نهان و ضمیر پنهان خود با باغ ‌موزه دفاع مقدس که قرار است در گوشه‌‌ای از بوستان کوهسنگی و در جوار جبل‌النور شهیدان گمنام ساخته شود مقابله می‌کنند و با بی‌شرمی خطاب به جامعه خبرنگاران عزیز آنان را به مقابله با فرهنگ جهاد و شهادت فرا می‌خوانند.
ملت انقلابی و ولایتمدار ما در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی شاهد انواع تهدیدات و دسیسه‌های دشمنان و فتنه‌های فتنه‌گران بوده است و امروز از هتاکی و بی‌حرمتی برخی عناصر معلوم‌الحال تعجب نمی‌کند. چرا که در گذشته برخی افراد هتاک به نام اصلاحات هیچ حد و مرزی را رعایت نکرده و از خالق هستی گرفته تا پیامبر گرامی اسلام (ص)،‌ ائمه معصومین (ع)،‌ بنیانگذار انقلاب اسلامی، رهبر معظم انقلاب و شهیدان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس و … همه را با بی‌شرمی هتک حرمت نموده‌اند.
یقیناً امت انقلابی شهیدپرور و ولایت مدار این شهر به این جریانات سیاسی مطرود اجازه عرض اندام نمی‌دهند و با مشت آهنین پاسخ یاوه‌گویی آنان را خواهند داد.
محمود عامری فرد عضو شورای اسلامی شهر مشهد

طراحی سایت در مشهد

2 نظرات

  1. احسنت… چه عجب یکی جواب اینارو داد

  2. احسنت ، احسنت ، اجركم عندا…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *