صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / یوسف امینی:فراخوان دوازدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی منتشر شد
طراحی سایت در مشهد

یوسف امینی:فراخوان دوازدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی منتشر شد

سرویس فرهنگی: معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از انتشار فراخوان دوازدهمین دوره انتخاب کتاب سال خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، یوسف امینی اظهار داشت: مولفان، مترجمان، مصححان و ناشران می توانند با ارسال یک نسخه از کتاب های منتشر شده خود که حداقل واجد یکی از شرایط انتخاب سال باشد در دوازدهمین دوره انتخاب کتاب سال شرکت کنند.
وی در خصوص شرایط شرکت دراین انتخاب گفت: کتاب های منتشر شده باید چاپ اول بوده و در سال 93 به چاپ رسیده باشند.
امینی تصریح کرد: کتاب هایی مورد پذیرش دبیرخانه قرار خواهد گرفت که توسط ناشران استان خراسان رضوی به چاپ رسیده باشد.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی تاکید کرد: آثار رسیده در موضوعات، کلیات و علوم اجتماعی، دین، ادبیات، علوم تربیتی و روانشناسی، هنر، کودک و نوجوان و ترجمه به صورت تخصصی مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.
وی در خصوص بخش ویژه گفت: موضوعات خاص در نظر گرفته شده برای این دوره از انتخاب کتاب سال شامل، شعارسال با عنوان دولت و ملت همدلی و همزبانی، نماز، حجاب و عفاف(قیام مسجد گوهرشاد) ایثار و شهادت  است.

امینی ادامه داد: ناشران و پدید آورندگان باید یک نسخه از کتاب مورد نظر خود را با ذکر مشخصات تا پایان شهریور ماه به دبیرخانه انتخاب کتاب سال رضوی واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد تحویل یا از طریق پست سفارشی ارسال نمایند.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *