صفحه اصلی / مدیریت شهری / مدیریت شهری وشهرداری / لطفی در گفت و گو با تسنیم: شهردار مشهد انقلابی عمل نکرد
طراحی سایت در مشهد

لطفی در گفت و گو با تسنیم: شهردار مشهد انقلابی عمل نکرد

گروه مدیریت شهری: علی اصغر لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم  با اشاره به نزدیکی انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر مشهد اظهار داشت: شاخصه‌های مدیریت در اسلام، هم به لحاظ نظری و هم به لحاظ عملی تعریف شده‌اند، ایمان، تقوا، قدرت جسمی و روحی، علم، ولایتمداری و تجربه از مهمترین این ویژگی‌ها برای مدیریت در جامعه اسلامی است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر مشهد در روزهای آینده تصریح کرد: مدیران حوزه شورا علاوه بر ویژگی‌های مذکور، باید برای قانونگذاری و نظارت نیز ویژگی‌های درخوری داشته باشند.

عضو شورای شهر مشهد مقدس با بیان اینکه هیئت رئیسه فعلی شورای شهر مشهد عملکرد قوی نداشته است گفت: تعدادی از اعضای هیئت رئیسه پیدا نکردن میدان برای انجام اقدامات مقتضی را دلیل این موضوع می‌دانند.

لطفی افزود: با این حال، به هر دلیل همین اینکه موضوع تغییر در هیئت رئیسه شورای شهر مشهد بیان شده است بیانگر عملکرد نامناسب و ضعیف گروه قبلی است.

وی با اشاره به ارزیابی عملکرد شهردار مشهد در این مدت خاطرنشان کرد: عملکرد مرتضوی در حوزه عمرانی مناسب بوده است؛ حتی مخالفان وی نیز به عملکرد مناسب وی در حوزه‌های عمرانی و به ویژه قطار شهری مشهد اذعان دارند.

عضو شورای شهر مشهد اظهار داشت: خط 2 قطار شهری مشهد در ابتدای مدیریت وی، با مشکلات زیادی روبرو بود و می‌توان گفت حل کردن موضوع قطار شهری مشهد شاهکار مدیریت شهرداری در این مدت است.

لطفی تصریح کرد: با این حال، توقع شورای شهر بسیار بیشتر از اینها بوده است؛ انتخاب شهردار مشهد مبتنی بر شاخصه مدیریت جهادی و انقلابی بوده است و مرتضوی در این زمینه آن طور که انتظار می‌رفت انقلابی عمل نکرد.

طراحی سایت در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *